LightX Photo Editor & Photo Effects PRO یکی از برنامه های ویرایشگر تصاویر اندرویدی است که به عنوان یک ویرایشگر بدون نقص تاکنون توانسته نظر اکثر مخاطبان را جلب کند. این برنامه یکی از برنامه هایی است که توسط استدیو برنامه سازی Andor Communications Pvt Ltd تولید و منتشر شده است. مجموعه ابزارهای کاملی که در این برنامه وجود دارد هر کاربری را به سمت آن فرا می خواند. نهایت قدرت این  برنامه را می توان در افکت گذاری های مختلف دید.

تنها نیاز است که عکس مورد علاقه خود را به لیست ویرایش شده ها در این بازی اضافه کنید و از فیلترهای گوناگون ان برای تغییر تصاویر استفاده نمایید. می توانید به وسیله این برنامه دو تصویر را با هم ادغام کنید یا اینکه بر روی چشمان خود به صورت نامحسوسی لنز بگذارید. به گونه ای که حتی اگر جزو کاربران مبتدی در فتوشاپ باشید باز هم می توانید به راحتی تمامی تصاویر را به صورت حرفه ای ویرایش کنید.

دانلود LightX Photo Editor & Photo Effects PRO 2.2.1 – برنامه ویرایشگر حرفه ای تصاویر اندروید

این نرم افزار تا به امروز با استقبال خوبی از سوی کاربران رو به رو شده است و بیش از چندین هزار بار در سراسر جهان دانلود و اجرا شده است. شما می توانید نرم افزار LightX Photo Editor & Photo Effects PRO را بصورت کاملا رایگان از وب سایت اندرویکده دانلود و احرا کنید.