Pixel Combat: Zombies Strike از سری بازی های اکشن اندرویدی است که برای افراد بالای ۷ سال طراحی شده است. این روز ها بازی های زامبی مورد توجه کاربران در رده های سنی مختلف قرار گرفته، این بازی نیز از سری بازی هایی است که باید برای نابودی زامبی ها تلاش کنید.
داستان بازی از این قرار است که شهر توسط زامبی ها احاطه شده است و شما برای نابودی آنها باید با استفاده از سلاح ها و تجهیزاتی در اختیارتان هستند به نبرد با آنها بروید، تلاش کنید همه ی آنها را نابود کنید و شهر را نجات دهید، الان تنها ناجی شهر شما هستید باید افراد بی گناه را نجات دهید و هرچه امتیاز شما افزایش یابد با سلاح های جدید تری روبه رو خواهید شد و می توانید سلاح های خود را ارتقا دهید و با قدرت بیشتری با آنها رو به رو شوید. تا آنجایی که می توانید سریع باشید، که تنها چیزی که باعث برنده شدن شما در این بازی می شود سرعت العمل شماست.

دانلود Pixel Combat: Zombies Strike 5.4.12 - بازی مبارزات پیکسلی با زامبی اندروید

بازی جذاب Pixel Combat: Zombies Strike یکی از جذاب ترین و پرمخاطب ترین بازی های تیراندازی و پیکسلی می باشد که بسیار مورد توجه گیمر ها قرار گرفته و تا به امروز بیش از ۵ میلیون بار دانلود و اجرا شده است. استودیوی بازی سازی GS Games Studio تمام تلاش خود را کرده تا یک بازی عالی با گرافیک و فیزیک وتقع گرایانه و منحصر بفرد به کاربران ارائه دهد. بازی مذکور برروی تمامی دستگاه های اندرویدی با اندروید ۴٫۱ به بالا قابل اجرا است و توانسته امتیاز خیلی خوب ۴٫۴ از ۵ را به خود اختصاص دهد. اگر شما نیز از طرفداران بازی های اکشن باشید بدون شک از اجرای این گیم پلی منحصربفرد لذت خواهید برد، فراموش نکنید که بازی رایگان بوده و بصورت آفلاین نیز در هر زمان و مکانی می توانید آن را اجرا کنید.