Call of Duty®: Mobile بسیار هیجان انگیز و جذاب در سبک بازی های اکشن قدیمی شهر و به وسیله استودیو بازی سازی Activision Publishing, Inc. طراحی شده و برای سیستم عامل های اندرویدی قرار گرفته است. ماجرای اصلی گیم در مورد کشتن و کشتار است که در این بازی باید سعی کنید تا افراد بیشتری را بکشید و خودتان کشته نشوید و از دست دشمنان فرار نکنید و آن را گمراه کنید. این گیم بسیار سرگرم کننده و هیجان انگیز آن قدر جذاب است که توانسته مخاطبان زیادی را به خود جذب کند باید در مختلف به جستجو بپردازید تا افراد را پیدا کنید تا بتوان آنها را بکشید و یک تعقیب و گریز را بازی کنید.

دانلود جدیدترین آپدیت کال آف دیوتی Call of Duty®: Mobile 1.0.43 اندروید

در طول گیم بمب گذاری کنید و تجهیزات و امکاناتی که در اختیار دارید بازی را پیش ببرید در طول بازی یک نقشه طراحی شده است که می توانید به سادگی از آن استفاده کنید و مسیر خود را گم نکنید برای افرادی که از هیجان لذت می‌برند و همیشه به دنبال یک بازی اکشن و جذاب بوده است بازی می تواند گزینه بسیار خوبی باشد پس ما پیشنهاد می کنیم که هر چه سریعتر بازی Call of Duty®: Mobile را از وب سایت اندروید کده دانلود کنید و از بازی کردن لذت ببرید.

تغییرات نسخه جدید :

جناح های رقیب برای رسیدن به یک ماهواره جاسوسی سقوط کرده رقابت می کنند، اما همه باید با دشمن واقعی، طبیعت مبارزه کنند. به Call of Duty: Mobile Season 4 بروید: سگ‌های وحشی که طوفان‌های شن در بتل رویال موج می‌زند. با Ghost – Apparition و Koshka جدید، در Season 4 Battle Pass هماهنگ شوید. AS VAL – Heat Shield را برای مبارزه از طریق نقشه ماهواره‌ای چند نفره جدید کویر مجهز کنید. آیا می توانید دوست را از دشمن در چشم طوفان تشخیص دهید؟ شکار در راه است!