بازی کلش اف کلنزClash of Clans در کنار شماست تا قبیله خود را رهبری نمایید تا پیروز میدان باشید! “Clash of Clans” یک بازی استراتژی اندروید زیبا می باشد که در آن باید روستا خود را بسازید و نیرو های نظامی خود را تربیت نمایید. کلش آف کلنز بازی ترکیبی از یک بازی استراتژی سریع و مبارزه ای می باشد که در آن جادوگرها، بربرها، اژدها و دیگر مبارزان برتر تاریخ وجود دارند، هرچه قلمرو شما وسیع تر باشد به همان اندازه هم باید نیروهای بیشتری داشته باشید تا در حملات مختلف پیروز میدان باشید.

دانلود کلش اف کلنز جدید Clash of Clans 14.635.9 آپدیت اندروید

همانطور که می دانید امروزه Clash of clans به یکی از جنجالی ترین و محبوب ترین بازی های موجود در تلفن های هوشمند در کنار بازی کلش رویال تبدیل شده است به گونه ای که دیگر هیچ بازی توان رقابت با آن را ندارد و هر کسی نام این بازی را شنیده و یا آن را انجام داده است! در ابتدای بازی یک روستا به شما داده می شود و آموزش های لازم در رابطه با ایجاد ساختمان ها و قرار دادن آنها در قسمت های مختلف به شما داده می شود.

در طول بازی کلش آو کلنز دستاوردهای مختلفی از قبل مشخص شده است که با انجام آنها مقادیر مختلفی جم یا همان الماس به شما هدیه داده می شود و با استفاده از آن می توانید کارهایی نظیر: ارتقا سریع ساختمان ها، تبدیل الماس به اکسیر و سکه و … انجام دهید، در واقع الماس باعث می شود تا شما با سرعت بیشتری در بازی پیشرفت نمایید و خود را به سرعت بالا ببرید. اگر شما هم از علاقه مندان بازی های آنلاین می باشید پیشنهاد می کنیم به هیچ وجه دانلود کلش اف کلنز را از دست ندهید.دانلود کلش اف کلنز جدید Clash of Clans 14.635.9 آپدیت اندروید

تغییرات نسخه جدید :

● با Extra Life for Heroes دو بار پشت سر هم بدون نیاز به منتظر ماندن در میان حمله کنید!
● بهبودهای ساده در رابط کاربری قبیله با اطلاعات اضافی در مورد فعالیت اعضای قبیله شما و گزینه‌های مرتب‌سازی.
● تغییرات اضافی در کیفیت بازی، از جمله لغزنده‌های صدا برای موسیقی و صداها، راهی سریع‌تر برای انجام وظایف بعدی Clan Games و بهبودهای هوش مصنوعی.

معرفی Clan Capital، بزرگترین ویژگی ما تا کنون!
پایتخت قبیله، یک قلعه کوهستانی عظیم بر فراز ابرها را همراه با هم قبیله های خود بسازید.
نبرد علیه پایتخت های دشمن در آخر هفته های Raid. به عنوان یک قبیله با هم کار کنید تا Raids را کامل کنید و جوایز عالی کسب کنید.
از Raid Medal در Trader جدید یا برای افزودن نیروهای تقویتی به Clan Castle خود استفاده کنید.

لطفا توجه کنید که: سوپرسل به صورت جدی به بازیکنانی که از ربات و یا برنامه xmod استفاده می کنند هشدار داده است لذا از این پس امکان بن شدن حساب دوستانی که از این برنامه ها استفاده می کنند وجود دارد. پیشنهاد می کنیم تا اطلاع ثانوی لطفا از برنامه های جانبی استفاده نفرمایید!

لینک های مرتبط: