در بازی جذاب و پیکسلی PewDiePie’s Pixelings قرا است همراه با شخصیت دوست داشتنی پیودی پای به پیکسلند سفر کنید. گویا مشکلی در سرتاسر این شهر ایجاد شده و یک گروه از موجودات مرموز در حال شکار ساکنین پیکسلند هستند. این وظیفه شما و PewDiePie است که مهاجمان تهدیدآمیز را شکست داده و نظم را به پیکسلند برگردانید. دست به تلاش زده و تیم خود را از میان پیکسلینگ ها جمع کنید و آنها را به نبرد برسانید!

کارت های جدید را برای خرید موجودات پیشرفته تر جمع آوری و به روز کنید. با متحدان جدید آشنا شوید تا با آمادگی بیشتری در برابر سایر بازیکنان ظاهر شوید. وارد عرصه رقابت شده و بهترین استراتژی ها را ابداع کنید ، از تاکتیک های حیله گرانه استفاده کنید و نام خود را در این عرصه مطرح کنید.

دانلود PewDiePie's Pixelings 1.54.0 - بازی پیودی پای در دنیای پیکسلی اندروید
بازی PixDiePie’sPixelingsboasts دارای یک سیستم مبارزه منحصر به فرد است که شما را وارد نبردهای استراتژی مبتنی به نوبت می کند. همچنین میتوانید در حالت ریل تایم و آنلاین یک تیم از دوستان ایجاد کنید و با دوستان خود گپ بزنید و همراه با یکدیگر به جمع آوری و ارتقاء کارتها بپردازید. یک سیستم مبارزه ای روان و منحصر به فرد را تجربه کنید و همراه با شخصیت محبوب PewDiePie نبرد کنید.