“X-Plane 10 Flight Simulator” پیشرفته ترین شبیه ساز پرواز موجود در دنیا می باشد که گرافیک آن در نگاه اول شما را شگفت زده خواهد کرد! امروز در اندرویدکده نسخه فول و آنلاک این شبیه ساز بی نظیر را در اختیار شما قرار داده ایم. این بازی یکی از برترین بازی های شبیه ساز هواپیما موجود در دنیا می باشد که جزئیات آن به گونه باورنکردنی بالا می باشد.

این شبیه ساز با اتصال به اینترنت می تواند ویژگی های بسیاری را برای شما فرآهم کند، برای مثال می تواند آب و هوا هر نقطه از دنیا را در محیط بازی شبیه سازی نماید و ترافیک هوایی را به صورت آنلاین تنظیم و بر روی بازی شما قرار دهد.

ماموریت های مختلف چند نفره، مبارزه با حالت های اضطراری، اشنایی و شناخت کامل کابین خلبان و آموزش های اصلی می باشد که هیچ تفاوت و کمبودی در آن احساس نمی شود و می توان گفت که این شبیه ساز حتی از نسخه کامپیوتری خود نیز کامل تر و پیشرفته تر می باشد!

– F-22 Raptor
– Airbus A320 Airliner
– Boeing B747-400 Jumbo Jet
– Boeing B777-200ER Airliner
– Bombardier CRJ200 Regional Jet
– A-10 Thunderbolt II Warthog
– F-4 Phantom II
– Beechcraft Baron B58
– Beechcraft King Air C90B
– Piper PA-18 Super Cub
– Piaggio P.180 Avanti
– Sikorsky S76 helicopter
– Cessna 172

همه در نسخه که برای شما قرار داده ایم موجود می باشند و می توانید با استفاده از هواپیماهای بالا تجربه یک پرواز بسیار لذت بخش و هیجان انگیز را برای خود و دوستانتان به ارمغان آورید!

اگر به دنبال یک شبیه ساز پرواز فوق العاده حرفه ای با جزئیات و گرافیک بسیار بالا می باشید، پیشنهاد می کنیم به هیچ وجه این شبیه ساز خارق العاده را از دست ندهید.

X-Plane 10 Flight Simulator پیشرفته ترین  و گرافیکی ترین شبیه ساز پرواز جهان اکنون برای اندروید!

دانلود بازی شبیه ساز پرواز ایکس X-Plane 10 Flight Simulator v10.5.0 اندروید - همراه دیتا