دانلود بازی هجوم زامبی ها Zpocalypse now v1.12.3 اندروید

دانلود بازی هجوم زامبی ها Zpocalypse now v1.12.3 اندروید

در یک دنیای آشوب زده که پر از زامبی، هیولا های بی صدا و سازمان های نیمه نظامی است. بجنگید تا جامعه خود را ساخته و آن را گسترش دهید! دنیای خطرناک و تاریکی را جستجو کنید تا منابع بدست آورید و بقای خود را تضمین کنید! اگر فقط پانزده دقیقه بازی کنید، مطمئن باشید که دیگر نمی توانید آن را زمین بگذارید!

در ابتدای بازی، ساختمان های مختلفی برای ذخیره سازی منابع بسازید، سازندگان مختلف را آموزش دهید، نیرو ها را آموزش دهید تا به گروه مبارزه شما ملحق شوند و آیتم های لازم برای پیشرفت در بازی را تولید کنید. دنیای بیرون را بگردید تا آیتم های جدیدی بدست آورده و سلاح ها و زره های بهتر و سایر تجهیزات را تولید کنید. توانایی های جدیدی کسب کنید تا نیروی خود را تقویت و گسترده کنید. با جلو رفتن بازی، نواحی مختلف را جستجو کرده و سیاه چال های پنهانی را پیدا کنید که پر از آیتم های جدید هستند. می توانید از این آیتم ها برای غلبه بر دشمنان قوی تر و وحشتناک تر استفاده کنید. گروهی از افراد بازمانده در ظهور زامبی ها را هدایت کنید. نواحی جدید را مردگان متحرک بررسی کنید، منابع بدست آورید و از خود در برابر زامبی ها محافظت کنید. در این بازی افراد باز مانده را از شر نجات دهید.

ویژگی های Zpocalypse now:

– مبارزان مختلفی را با ویژگی ها و نقاط قوت خاص آموزش دهید.

– انواع سازندگان را با کاربرد های مختلف آموزش دهید.

– سلاح ها، زره ها و تجهیرات جدید برای مجهز کردن جنگجویان کشف کنید.

– دنیای عظیم سیاه چال ها و رمز و راز را جستجو کنید.

– کلید و دیگر آیتم های پنهانی را برای باز کردن نواحی ویژه و مرموز پیدا کنید.

– جام ها و افتخارات را باز کنید.

– با دیگر بازیکنان برای رسیدن به رتبه بهتر در تابلو امتیازات رقابت کنید.

دانلود بازی بولینگ Blues Bowling v1.00.18 اندروید + تریلر

دانلود بازی بولینگ Blues Bowling v1.00.18 اندروید + تریلر

ویژه طرفداران بولینگ

توپ های سنگین بولینگ را در مسیر پرتاب کنید. سعی کنید تنها با یک پرتاب، تمام پین ها را بزنید. ترفند های بازی را تمرین و مطالعه کنید. اگر عاشق بولینگ و موسیقی گروه بلوز هستید، قطعا این بازی را دوست خواهید داشت. به قدرت و جهت ضربه توجه کنید. با یک ضربه همه پین ها را بزنید! می توانید مهارت های خود را در حالت تمرین تقویت کنید. همچنین، می توانید در برابر کامپیوتر بازی کرده و سطح دشواری مناسبی را انتخاب کنید. در یک دستگاه با ۱ یا ۲ عدد از دوستان خود رقابت کنید.

گرافیک سه بعدی تحسین بر انگیز و موسیقی جذاب گروه بلوز، بهترین تجربه بازی واقعی آرکید عمرتان را به شما خواهد داد! منتظر چه هستید؟

این بازی در سبک آرکید ارائه شده که با گیم پلی روان و جذاب خود، گرافیک سه بعدی عالی و موسیقی هیجان انگیز گروه بلوز، احساس واقعی بازی بولینگ را در شما بوجود می آورد. شما می توانید در حالت تمرینی مهارت های خود را عالی کرده و دوستان خود را به مبارزه دعوت کنید تا بهترین بازیکن بولینگ یکبار برای همیشه انتخاب شود! گیم پلی روان بازی و کنترل های ساده، به شما این امکان را می دهد تا ساعت ها از این بازی لذت ببرید.

ما حالت های بازی مختلفی را در این بازی بولینگ ارائه می کنیم، شما هیچقوت خسته نخواهید شد:

– حالت تمرینی: حالت کلاسیک که در آن یک بازی معمولی را شروع کرده و مهارت خود را بالا می برید.

– حالت رقیب مجازی: می توانید با انتخاب یک سطج دشواری، کامپیوتر را به مبارزه دعوت کنید.

– حالت چد نفره: بازی تا ۳ بازیکن را در یک زمان پشتیبانی می کند. با دوستان و خانواده خود بازی کنید.

ویژگی های Blues Bowling:

– ۳ حالت بازی

– موسیقی عالی

– حرکات واقعی

– امکان بازی با دوستان

– گرافیک سه بعدی

– گیم پلی روان و جذاب

دانلود بازی دفاع از گنجینه Treasure Defense v2.2.0.15 اندروید + تریلر

دانلود بازی دفاع از گنجینه Treasure Defense v2.2.0.15 اندروید + تریلر

دفاع از گنجینه: سبک جدیدی از بازی های استراتژیک دفاع از برج و لذت بی نهایت!

آیا می توانید آتلانتیس را از غرق شدن در دریا نجات دهید؟ به میلیون ها نفر بپیوندید که از این بازی لذت می برند، یک بازی استراتژیک واقعا حماسی که در شهر باستانی گمشده آتلانتیس رخ می دهد. خطوط دفاعی خود را بسازید و از خدایان کمک بخواهید تا با قدرت آنها، شهرتان را از قبیله مهاجمان محافظت کنید.

دفاع دو طرفه

قبایل مبارزان دشمن سعی می کنند که شهر های شما را غارت کنند و جواهرات شما را بدزدند. اگر موفق شوند، سعی می کنند که با داشتن جواهرات خارج شوند. حالا شما باید از دیوار های خود، هم در برابر مهاجمان و هم در برابر کسانی که می خواهند خارج شوند دفاع کنید.

ساختمان های دشمن

فقط این شما نیستید که برج های دفاعی دارید. قبایل دشمن کنترل ساختمان های قلمرو شما را به دست گرفته اند. اگر به آنها اجازه بدهید که باقی بمانند، به دشمن کمک خواهند کرد، از طرف دیگر اگر تمام منابع خود را صرف پس گرفتن این ساختمان ها بکنید، بی دفاع خواهید ماند.

در تاریکی مبارزه کنید

یک چالش هیجان انگیز برای بازیکنان حرفه ای، در شب جلوی حملات را بگیرید. نمی توان در مناطقی که پوشیده در شب هستند، ساخت و ساز انجام داد. آیا می توانید در تاریکی از شهر خود دفاع کنید؟

خدایان افسانه ای باستان

در نبرد با سیل عظیم دشمنان، از خدایان کمک بگیرید: پوزئیدون دریا، هیدز دنیای زیر آّب، و ولکان آتش. به تدریج توانایی های خدایان را افزایش دهید.

ویژگی های Treasure Defense:

– بیش از ۹۰ مرحله بازی

– با بیش از ۲۷ نوع برج دفاعی مختلف، شهر خود را در یک قلعه نفوذ ناپذیر بسازید.

– از خدایانی مانند پوزئیدون، هیدز و ولکان کمک بخواهید تا از شهر شما در برابر قبایل مهاجم دفاع کنند.

– برای دفع کردن بیش از ۳۰ نوع دشمن مختلف، برای خود استراتژی طرح کنید.

دانلود بازی هاکی کوچک ستارگان Mini Hockey Stars v2.17 اندروید + تریلر

دانلود بازی هاکی کوچک ستارگان Mini Hockey Stars v2.17 اندروید + تریلر

هیجان بازی هاکی روی یخ بر روی گوشی های هوشمند اندرویدی

Mini Hockey Stars بازی جدید ورزشی هاکی روی یخ برای گوشی و تبلت های اندرویدی میباشد . جالب است بدانید که هاکی از رشته‌ های ورزشی پرطرفدار است که در ایالات متحده و کانادا تنها به عنوان هاکی نامیده می‌شود. بازی هاکی، یک بازی تیمی است که بر روی یخ انجام می‌شود. ورزش هاکی در کشورهای سردسیری که فصل سرما و یخبندان در آنان طولانی است دارای محبوبیت بسیار زیادی است، به صورتی که در کشورهای اسکاندیناوی و کانادا هاکی ورزش اول آن کشورها به حساب می‌آید. هاکی یکی از چهار بازی اصلی در آمریکای شمالی است که لیگ فوق حرفـه‌ای آن کـه به لیگ برتر مشهـور است و بـا نـام لیگ ملی هاکی (NHL) و بـرای زنـان بـا نـام لیگ ملی هاکی زنان (NWHL) دارای محبوبیت و طرفداران زیادی است . حال این بازی جذاب بر روی سیستم عامل اندروید در دسترس قرار گرفته است . این بازی با گیم پلی خوب و ساده در کنار اجسام فیزیک بزرگ میتواند شما برای ساعت ها سرگرم کند . در این بازی شما میتوانید با دوستان خود در سراسر جهان بصورت آنلاین به رقابت بپردازید و قدرت و مهارت خودتان در این بازی را به رخ جهانیان بکشید . امکان بازی دو نفره بر روی دو یا یک دستگاه نیز وجود دارد . در اولین قدم تیم مورد علاقه یا کشور خودتان را انتخاب کنید و وارد مسابقات شده و از پرچم و حیثیت خود دفاع کنید . برای رسیدن به موفقیت حتما باید از بازیکنان با مهارت بالا در تیم خود بهره ببرید . تمامی بازی ها در سه ست ۲۰ دقیقه ای برگزار میشود که زمان تنها هنگام چرخش توپ در میدان محاسبه میشود .

ویژگی های بازی Mini Hockey Stars :

– انجام بازی بصورت چند نفره بطور آنلاین و آفلاین

گیم پلی ساده و سرگرم کننده

– فیزیک شگفت انگیز میدان مسابقات

– انجام بازی در برابر دوستان خود

دانلود بازی پادشاهان بیسبال Baseball Kings 2015 v1.5 اندروید + تریلر + نسخه مود

دانلود بازی پادشاهان بیسبال Baseball Kings 2015 v1.5 اندروید + تریلر + نسخه مود

عرضه شده با قیمت ۵ دلار در گوگل پلی !

Baseball Kings 2015 بیسبال نوعی ورزش گروهی است که با چوب و توپ توسط ۹ بازیکن در یک زمین چمن بازی می‌شود. بک بازی سه بعدی واقعی ورزشی میباشد . بیسبال در قرن نوزدهم از ورزش انگلیسی کریکت ریشه گرفته است . کنترل بازی بسیار ساده بوده و شما با انجام چند جلسه به راحتی میتوانید در هر نقطه از زمین بخوبی بازی کنید . ساخت سه بعدی بازی این امکان را به شما میدهد تا خودتان را تا حد زیادی در میدان مسابقه حس کنید . در اوین قدم از ورود به بازی شما نیازمند تشکیل یک تیم قدرتمند هستید که بتوانید به مسابقات بروید و برای انجام بازی نگرانی به خود را ندهید . زیرا کنترل توپ را با انگشتان خود در دست گرفته با کشیدن انگشت خود میزان قدرت و چرخش را تعیین کرده و سپس پرتاب ! در طول بازی لیگ بصورت کامل منظم برگزار میشود و در خلال بازی لیگ نیز مسابقات جام قهرمانان و تور جهانی نیر انجام خواهد شد . هرچه بیشتر در بازی پیش بروید وارد مراحل جدید و دشوار خواهید شد که سطح کیفیت تیم های روبرو به مراتب بالاتر از تیم های گذشته است . برای تقویت تیم خود بمنظور دریافت نتیجه بهتر میتوانید بازیکنان خودتان را ارتقا بخشید بگونه ای که توپ ها را با سرعت ۱۱۰MPH پرتاب کنند . اگر امکان بازی در دنیای واقعی را ندارید میتوانید این بازی در دستگاه اندرویدی خود امتحان کنید .

ویژگی های بازی Baseball Kings 2015 :

آسان، سرگرم کننده و واقع گرایانه

– حجم پایین در کنار گرافیک خوب سه بعدی

– استفاده از داده ها و تصاویر و آمار واقعی

استراتژی های واقعی بیس بال

حالت های بازی و سطح دشواری مختلف

– پیشرفت در سطوح : Rookie – Single A- Double A – Triple A – Major League

– ۱۶ تیم آمریکایی : نیویورک، شیکاگو، لس آنجلس، پیتسبورگ، فیلادلفیا، Sanfransisco، ST.Lous، بالتیمور، بوستون، دیترویت، مینه سوتا، اوکلند، تگزاس، آتلانتا، سین سیناتی و تورنتو.

دانلود بازی شبیه ساز کافی شاپ Coffee Shop: Cafe Business Sim v0.9.25 اندروید – همراه دیتا + تریلر

دانلود بازی شبیه ساز کافی شاپ Coffee Shop: Cafe Business Sim v0.9.25 اندروید – همراه دیتا + تریلر

امتیاز ۴٫۵ در گوگل پلی!

نسخه مود شده بازی

آیا تا به حال آرزو داشتید که مدیریت یک رستوران را بر عهده بگیرید؟! هم اکنون می توانید در یک شبیه ساز کافی شاپ مشغول به کار شوید. مراحل لازم برای باز کردن یک رستوران در یک شهر کوچک و آرام را طی کرده و به “تاتیانا” کمک کنید تا با رایحه خوش قهوه تازه در رستوران نو ساخته خود، مشتریان را به طور روزانه به سمت قهوه تازه جذب نماید.

وابسته به سلیقه خودتان در هر زمان قهوه درست کنید. آرام آرام به گسترش دادن رستوران خود مشغول شوید : تجهیزات و امکانات جدید به رستوران خود اضافه کرده و پرسنل بیشتری استخدام کنید تا بتوانید کیفیت سرویس دهی تان را بالا ببرید. سفارشی سازی دکوراسیون داخلی رستورانتان را از یاد نبرید. مبلمان زیبا و راحت، نصب تابلو ها بر دیوار ها و گل های لطیف در گلدان های زیبا، همگی از فاکتور های بیشتر شدن مشتری هایتان هستند. به یاد داشته باشید که همیشه راحتی در جزئیات خلاصه می شود. از شبیه سازی واقع گرایانه بازی لذت ببرید و تجربه یک بازی شبیه ساز رستوران را در دستگاه اندروید خود به ارمغان اورید.

بهترین قهوه های شهر را درست کنید : هر کاری برای به دست آوردن رضایت مشتری های ریز بین انجام دهید تا در آمدتان بیشتر و بیشتر گردد. بازی شبیه ساز کافی شاپ شما را به بهترین قهوه ساز تبدیل خواهد کرد.

ویژگی های Coffee Shop: Cafe Business Sim :

– رستوران رویا های خود را بنا کنید و استیل و منو سفارش مختص خود را طراحی نمایید.

– قادر هستید همه نوع قهوه ای در این بازی شبیه ساز درست کنید : آمریکانو با شکلات، قهوه اسپرسو، کاپوچینو و…

– دستورالعمل های جدیدی ابداع کرده و گسترش دهید و خریداران خود را با آشامیدنی های ویژه و اختصاصی تحت تاثیر قرار دهید.

– قابلیت اعمال دکوراسیون باب سلیقه تان در رستوران با بازه گسترده ای از انتخاب ها و عناصر متعدد وجود دارد.

دانلود بازی شهر دیوانه Mad City Crime v1.0.5 اندروید – همراه دیتا

دانلود بازی شهر دیوانه Mad City Crime v1.0.5 اندروید – همراه دیتا

در سبک Open World بسیار شبیه به بازی GTA!

گرافیک اچ دی و اتومبیل های متنوع!

Mad City Crime : یک بازی جهان آزاد جدید و زیبا می باشد که انتشار آن را جدیدا از شرکت بازی سازی Extereme Games در فروشگاه گوگل پلی شاهد بوده ایم و سبک و سیاق و گیم پلی آن تاحد زیادی شما را به یاد بازی مشهور و پر مخاطب GTA می اندازد که انواع و اقسام آن در ورژن ها و ژانر های متعدد و گوناگون در پلتفرم های مختلف عرضه شده است.

لازم به ذکر است که بازی کاملا به صورت رسمی و دفتری انتشار یافته و دیگر از ورژن های بتا و پیش نمایش خبری نیست. محیط و گیم پلی بازی در نوع خود متفاوت و مهیج می باشد که با عناصر و عوامل محیطی تعاملی و گوناگون مزین شده است. اگر تا به حال بازی های Open World را امتحان کرده باشید بدون شک طرفدار آن ها خواهید بود در این نوع بازی ها، بازیکنان داری آزادی عمل فراوان بوده و محدودیت به پیش بینی های سازنده و خط داستانی خشک و یکنواخت و از پیش تعیین شده ی بازی های معمول را تجربه نخواهید کرد.

داستان بازی از این قرار است که شما به عنوان یک دیوانه زنجیری باید به انجام کار های مخرب و غیر قانونی بپردازید که آزار و اذیت مردم، تیر اندازی به پلیس و عابرین، رانندگی خطرناک، کشت و کشتار در خیابان ها، و مواردی از این قبیل از جمله این کار هاست. شک نکنید که نقش یک دیوانه را در یک شهر شلوغ ایفا کردن لذت خاص خود را دارد و بدون هیچ شکی عاشق آن خواهید شد. به نابود کردن ماشین های عابر در سطح خیابان بپردازید و در صورت دخالت نیرو های پلیس به سرعت محل را ترک کنید و در صورت لزوم با اسلحه های سنگین و غیر سنگینِ در دسترستان، آن ها را هدف گلوله خود قرار دهید. بازی در سبک اُپن ورد ساخته شده و گرافیم اچ دی آن به جذابیت هر چه بیشتر بازی می افزاید.

ویژگی های Mad City Crime :

– مراحل متعدد

– کنترل سوم شخص

– ماشین ها کلاسیک و اسپرت

– فیزیک دریفت کشی و اتومبیل رانی عالی

– محیط اُپن ورد

دانلود بازی تخته ای Neuroshima Hex v2.37 اندروید – همراه دیتا + تریلر

دانلود بازی تخته ای Neuroshima Hex v2.37 اندروید – همراه دیتا + تریلر

یکی از برترین بازی های تخته ای با گرافیک اچ دی و خط داستانی بی نظیر!

دارنده جوایز متعدد از مراجع جهانی و معتبر!

امتیاز ۴٫۴ در گوگل پلی!

Neuroshima Hex : یک بازی سرعت عملی تاکتیکی و تخته ای است که حداکثر تا ۴ بازیکن (انسان یا ربات) به صورت همزمان را پشتیبانی می کند. کنترل گروه سربازان را در دست بگیرید و به سوی پیروزی پیش بروید. هر بازیکن یکی از ارتش های چهار گانه بازی را در دست میگیرد و به مقابله با حملات دیگری در جهانی که در طول جنگ های ۳۰ ساله، زمین را به ویرانگی کشانده اند، می پردازد. بر نیرو های تغییر پذیران که توسط عوامل تروریستی پرورش یافته اند تسلط پیدا کنید.

در این بازی قادر هستید که کنترل پایگاه مرزی جهان Neuroshima را در اختیار خود بگیرید. این پایگاه آخرین امید بشریت برای شکست دادن ماشین ها در یک جنگ غیر نظامی نامساعد می باشد. به بر ترین نیروی موجود در بازی مبدل گردید چرا که سرزمین تیزپایان هیچ ارزشی برای سرنوشت دیگر گونه ها قائل نیستند و تنها برای خشونت و وحشی گری و دیگر سرگرمی های خود زندگی می کنند.

در بازی Neuroshima Hex باید بتوانید ثابت کنید که در وجود خود قدرت بقا و زنده ماندن در شرایط غیر ممکن را دارید یا نه؟!

این بازی در جهان بازی های کارتی بسیار شناخته شده و زبان زد است و در رنکینگ های جهانی در میان ۱۰۰ بازی برتر دنیا از میان بیش از ۵۰٫۰۰۰ بازی متعدد قرار دارد. همچنین افتخار کسب مقام بهترین بازی لهستانی را در سال ۲۰۰۷ نیز به دوش می کشد.

کاربران گرامی توجه داشته باشند که نسخه اندروید مورد نیاز با توجه به دستگاه متغیر است

تغییرات این نسخه :

– تخته ها و آجر بندی های نو آورانه جدید

– گرافیک اچ دی حتی برای تبلت های با رزولیشن و ابعاد بزرگ

– بخش آموزشی بهینه سازی شده

– عمودی و افقی بودن بازی به دلخواه کاربر

– یک ارتش جدید و برطرف سازی مشکل ارتش های قبلی

– برطرف شدن ایرادات جزئی

– بر طرف شدن مشکلات صورتحساب ها

دانلود بازی کال آف مینی:زامبی ها Call of Mini™ Zombies 2 v2.1.3 اندروید – همراه دیتا + تریلر

دانلود بازی کال آف مینی:زامبی ها Call of Mini™ Zombies 2 v2.1.3 اندروید – همراه دیتا + تریلر

گرافیک سه بعدی و فانتزی!

امتیاز ۴٫۳ در گوگل پلی!

Call of Mini™ Zombies 2 : این بازی در ادامه نسخه پیشین خود داستان پردازی و ساخته شده است.

اسلحه ثانویه و سیستم مبارزه ای جدید اضافه شده است. در این بازی به مبارزه با گله های زامبی و رویارویی با روئسای قدرتمند هر مرحله می پردازید.

مراحل سرعت عملی متعدد بازی را یکی پس از دیگری پشت سر بگذارید.


ویژگی های Call of Mini™ Zombies 2 :

– شامل بیش از ۱۰ اسلحه مرگبار

– ۵ کاراکتر شخصیتی متفاوت به همراه یک اسلحه ثانویه منحصر به فرد.

– ۱۰ گونه ی مجزا از زامبی ها

– ۸ لوکیشن و محیط گرافیکی جذاب برای بازی

– نور پردازی حرفه ای و تعاملی با ویژگی Real-time

– آپدیت های ماهانه : آواتار های جدید، اسلحه ها، روئسای مراحل و مود های تازه

– تیر اندازی و هدف گیری آسان به همراه گیم پلی روان و بدون لگ

– سیستم مبارزه ای گسترده و عالی

– مراحل روزانه را برای کسب امتیازات بیشتر انجام دهید

تغییرات این نسخه :

– بر طرف شدن باگ ها و مشکلات متعدد

دانلود بازی صعود Ascension v1.10.1.6 اندروید – همراه دیتا

دانلود بازی صعود Ascension v1.10.1.6 اندروید – همراه دیتا

نسخه مود شده بازی

این بازی یکی از اولین بازی های کارتی است که رسما برای آیفون به بازار آمده بود و اکنون برای تمامی دستگاه های اندروید موجود است! می توانید به تنهایی یا همراه دوستان بازی کنید تا برای رسیدن به افتخار و پیروزی، با موجود سقوط کرده مبارزه کنید. این بازی جذاب می تواند بازیکنان با تجربه و مشتاق را ساعت ها با گیم پلی جذاب و استراتژیک خود سرگرم کند.

نقش قهرمان های قدرتمندی را بر عهده بگیرید که متعلق به یکی از چهار گروه دنیای ویجیل است – چهار گروه دارتا، نایری، سادرانیس و کور. این بازی در سبک فکری و کارتی ارائه شده و شما باید از فکر خود استفاده کنید تا تبدیل به قهرمان دنیا شوید. در این بازی باید اوج هوش خود را نمایش دهید. این بازی دارای بیش از ۵۰ کارت است که با ظرافت و زیبایی تمام به طور دستی طراحی شده اند و تنوع بالای این بازی، شما را مدتها سرگرم خواهد کرد. می توانید در حالت چند نفره با دوستان خود بازی کنید و از این بازی زیبا لذت ببرید. همچنین این بازی در ابتدا آموزش های لازم را به شما می دهد تا طرز بازی را یاد بگیرید. شما باید در نقش قهرمان بازی، با موجود نفرین شده ای مبارزه کنید و آن را از روی زمین محو کنید تا بار دیگر آرامش و صلح و صفا را به دنیا باز گردانید. این بازی توانایی فکری و استراتژیک خاصی را می طلبد و شما می توانید در حالت مبارزه با کامپیوتر، استراتژی های مختلف را در عین حال امتحان کرده و با چند هوش مصنوعی رقابت کنید.

ویژگی های Ascension:

– بیش از ۵۰ کارت که به زیبایی توسط اریک سابی به طور دستی طراحی شده اند.

– پشتیبانی کامل نا همگام برای بازی های آنلاین چند نفره

– با استفاده از استراتژی های مختلف، با چند رقیب هوش مصنوعی مبارزه کنید.

– آموزش های اولیه برای اینکه طرز بازی را به شما یاد بدهد.

دانلود بازی پادشاه جنگنده ها ۹۸ THE KING OF FIGHTERS ’98 v1.3 اندروید – همراه دیتا + تریلر

دانلود بازی پادشاه جنگنده ها ۹۸ THE KING OF FIGHTERS ’98 v1.3 اندروید – همراه دیتا + تریلر

KING OF FIGHTERS ’98 به عنوان یکی از بهترین بازی های مبارزه ای جهان مطرح است که نسخه کامل شده ۹۴ و ۹۷ است. در این بازی فوق العاده می توانید به دو سبک به رقابت بپردازید، یکی مبارزه با حریف مجازی و کامپیوتری است و دیگری مبارزه  و رقابت با دوستان به صورت گروهی و با استفاده از بلوتوث است. در بازی ۳۸ شخصیت مبارز و قدرتمند گنجانده شده اند و هر کدام از آن ها قهرمانان معروف در ورزش های رزمی مختلف مانند بوکس، کونگ فو، کاراته و … هستند. همچنین می توانید در مسابقات قهرمانی و دوره شرکت کنید و با شکست هر حریف به مصاف حریف دیگر خواهید رفت.

ویژگی های اصلی بازی:

– گیم پلی زیبا و هوشمند

– قابلیت مسابقه به صورت گروهی

– رابط کاربری زیبا

پیشنهاد می کنیم به هیچ وجه این بازی را از دست ندهید!

تغییرات نسخه جدید:

– برطرف شدن چندین مشکل کوچک

دانلود بازی جزیره نور ۲ – Island Light 2 v1.12 اندروید – همراه دیتا + تریلر

دانلود بازی جزیره نور ۲ – Island Light 2 v1.12 اندروید – همراه دیتا + تریلر

Island Light 2

۱٫۰۸ دلار قیمت در گوگل پلی!

امتیاز ۴٫۷ ستاره در گوگل پلی!

Island Light 2 یک بازی فوق العاده زیبا و جذاب می باشد که با قیمت ۱٫۰۹ دلار در فروشگاه گوگل پلی به فروش می رسد و دارای امتیاز ۴٫۷ ستاره می باشد. بازی توسط شرکت Kobra Studioمنتشر شده است و یک بازی اکشن بی نظیر در ژانر خود می باشد. شما در نزدیکی جزیره غرق شده اید و پس از ساعت ها به هوش می آیید و خود را در یک جزیره بزرگ و البته بسیار خطرناک پیدا می کنید. در این بازی باید تمامی تلاش خود را به کار گیرید تا برای بقای خود تلاش نمایید و در هنگام شب خفا کنید. شما باید با استفاده از وسایل و آیتم هایی که در اختیار دارید تمامی تلاش خود را به کار ببرید تا در هنگام خطر حیوانات را شکار و راهی برای فرار پیدا نمایید. در این بازی شما باید ماموریت های دیگری نظیر ساخت ساختمان های مختلف، چادر، پناهگاه و پیدا کردن سلاح برای شکار حیوانات انجام دهید.

تنها کاری که باید در این جزیره انجام دهید زندگی روزانه با خطرات مختلف می باشد:

– قطع درختان و سایر اشیا برای ساخت مکان هایی برای زنده ماندن و در امامن بودن از خطر

– کشتن حیوانات مختلف و جمع آوری: گوشت، میوه و … برای زنده ماندن

– قابلیت بازی به صورت چند نفره در جزیره و کشف آیتم های مختلف

– کشتن زامبی ها و قطع سر آنها با سلاح های دست ساز

– اتصال به صرور بازیکنان دیگر یا ساخت سرور توسط خود

پیشنهاد می کنیم به هیچ وجه این بازی را از دست ندهید. برای دانلود و تصاویر بیشتر از محیط بازی به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

دانلود بازی کماندار اژدها ۴story M: Flying dragon arrows v1.0 اندروید – همراه دیتا + تریلر

دانلود بازی کماندار اژدها ۴story M: Flying dragon arrows v1.0 اندروید – همراه دیتا + تریلر

اجرا بازی فقط به صورت آنلاین

عنوان تیر های اژدهای پرنده بر اساس بازی قدیمی اکشن تیر اندازی مرموزی به نام برادران خونی بود. تنها تفاوت در این است که این بازی به سبک تیر و کمان ارائه شده است. این بازی سعی می کند آن سبک قدیمی را در داخل بازی جدید تیر و کمان اکشن سه بعدی جای دهد. به همین دلیل شما می توانید در این بازی جا خالی دهید. شما باید در حین اینکه به دشمنان تیر پرتاب می کنید، از این طرف به آن طرف بپرید. برخی مواقع باید با دوری از دشمنان کوچک، قدرت تیر اندازی خود را روی هیولاهای بزرگ متمرکز کنید، در غیر این صورت زمان کافی برای تمام کردن بازی را نخواهید داشت. مهم تر اینکه، بعضی مواقع به اودین نیاز خواهید داشت که در چند مرحله به شما داده خواهد شد. هرچه قدر با تقویت خود، قدرت تان را بالاتر می بردی، دشمنان شرور و هیولا های بزرگ هم قوی تر می شوند. پس کمان داران آماده باشید!

همچنین از شروع مرحله ۳، می توانید چند لباس را طراحی کنید و تخم اژدها بدست آورید. وقتی اژدها از تخم بیرون آمد، روی دکمه PvP کلید کنید و سوار اژدها شوید تا در نبرد هوایی تن به تن، با دشمن خود مبارزه کنید. هر کدام سه نوبت می توانید به سمت دشمنان خود تیر اندازی کنید. این دشمنان مرتبا حرکت می کنند. بعد از اینکه ۳ نوبت شما تمام شد، حالا باید از تیر های پرتابی فرار کنید.

در مبارزه با هیولاها، کماندار زیبایی را کنترل کنید. کماندار خود را از این طرف به آن طرف حرکت دهید تا از ضربه های دشمن دوری کنید. در این بازی، ماموریت های مختلف را در مکان های مختلف به پایان برسانید. با اورک ها، دیو ها، جن ها و دیگر هیولاها مبارزه کنید. غول های قدرتمند را شکست دهید و جایزه ارزشمندی کسب کنید. صدها تیر به دشمن خود بزنید و از توانایی های مختلف استفاده کنید. برای خود اژدها داشته باشید. مهمات، زره و سلاح برای کماندار خود بخرید و او را تقویت کنید.

ویژگی های ۴story M:

– ماموریت های زیاد

– امکان سوار شدن بر اژدها

– مبارزه با دیگر بازیکنان

– انواع لباس

دانلود بازی هسته زمین : عناصر خورد شده Earthcore: Shattered Elements v1.5.0 اندروید – همراه دیتا + تریلر

دانلود بازی هسته زمین : عناصر خورد شده Earthcore: Shattered Elements v1.5.0 اندروید – همراه دیتا + تریلر

امتیاز فوق العاده ۴٫۷ در فروشگاه گوگل پلی!

گرافیک عالی و عناصر بصری جاندار!

سبک کارتی!

بازی Earthcore Shattered Elements مهارت شما را در بازی های کارتی و استراتژیکی با استفاده از موقعیت های تاکتیکی، به آزمون گذارده و نحوه تفکر شما را در بازی های استراتژیکی به چالش می کشاند. با استفاده از اقدامات تدارکاتی و به کار گیری هوش تان همچنین عدم حساب کردن بر اتفاقات غیر مترقبه و شانسی، شیوه استراتژیکی خود را بنا سازید.

عناصر جنگی :

آتش در حال سوزاندن زمین است، زمین آب را به خود جذب می کند، آب آتش را فرو می نشاند. از مهارت های کارتی خود برای پیشدستی کردن بر حریفتان استفاده نمایید و به مانند یک نبرد واقعی در هر بار استفاده از کارت هایتان بر سر مرگ و زندگی قمار کنید.

همه چیز درباره مهارت شماست :

از میان انواع استراتژی ها و اسکیل های بازی میتوانید به صورت ترکیبی در قالب صد ها شیوه متنوع استفاده کنید. آن توانایی ها چه هستند؟ مانور نظامی، ضربت مستقیم، دزدیدن مهارت ها، تغییر در عناصر و عوامل، کاهش در صد خطر پذیری و بیشتر

پیش به سوی پیروزی :

توانایی خود را دوئل های تن به تن در برابر دوستانتان محک بزنید. برای تشکیل اتحاد با غریبه ها مبارزه کنید. یا پله های ترقی را در لیگ چند لایه بازی پشت سر بگذارید که تنها بهترین بازی کنان قادر به رسیدن به صدر جدول هستند. به مانند هر فرمانده خوب دیگری در تمامی جنگ ها در قلب نبرد قرار دارید و قوه تعقل تان نقش سپاهتان را ایفا می کند.

شایان ذکر است که این بازی توسط سایت های مرجع مورد تقدیر و توصیه قرار گرفته و با امتیاز ۴٫۷ در گوگل پلی می تواند عنوان برترین بازی در سبک کارتی را از آن خود نماید.

تغییرات این نسخه :

– پشتیبانی از اندروید ۵٫۱

– مشکل فریز شدن در منو آپشن بر طرف گردیده

– صفحه در حال انجام بازی خاموش نخواهد شد

– برطرف شدن مشکلات گرافیکی و فونت نوشتار بازی

دانلود بازی نبرد احضار شدگان:جنگ آسمان Summoners War: Sky Arena v1.7.0 اندروید – تریلر

دانلود بازی نبرد احضار شدگان:جنگ آسمان Summoners War: Sky Arena v1.7.0 اندروید – تریلر

گرافیک اعجاب آور!

یکی از برترین بازی های استراتژیکی!

امتیاز ۴٫۳ در گوگل پلی!

احتیاج به دانلود دیتا توسط خود بازی

Summoners War: Sky Arena : در بازی سرگرم کننده و زیبا به پادشاه آسمان ملقب گردید. در سراسر جهان برای به دست آوردن کریستال هایی به نام مانا به کاوش بپردازید. شما باید این سنگ های قیمتی را از چنگال افراد شرور و کینه توز بازی در آورید. در این مسیر با بیش از ۴۰۰ نوع هیولا و دیو قدرتمند به نبرد استراتژیک بپردازید. گرافیک اچ دی، صداگذاری هیجان انگیز، و هدایت رسا و کاربر پسند کاراکتر ها در کنار گیم پلی منحصر به فرد در بازی Summoners War: Sky Arena دست به دست هم داده اند تا یک بازی استراتژی کم نظیر را تجربه کنید.

ویژگی های Summoners War: Sky Arena :

– حضور ۴۰۰ گونه مختلف از هیولا ها و روئسای مراحل برای شکست دادن

– قابلیت انتخاب هیولا های متعدد از میان ۸ هیولا برای به کار گیری در هریک از مراحل

– امکان آنلاک کردن اسکیل ها، توانایی ها و مهارت های ویژه برای هیولا هایتان

– تنظیم تاکتیکی حالت Auto Mode برای جنگ های پیش پا افتاده و آسان

– عناصر بصری سه بعدی با جزئیات بالای گرافیکی با چاشنی صداگذاری هیجانی

امروز در سایت اندرویدکده آخرین نسخه منتشر شده این عنوان را در اختیارتان قرار می دهیم. این بازی سرگرم کننده و اعتیاد آور در سبک بازی های استراتژیک ساخته و پرداخته شرکت بازیسازی Com2uS را که با بیش از ۱۰ میلیون بازیکن از سراسر جهان در زمره پر طرفدارترین و زیبا ترین بازی های اندروید قرار می گیرد را از دست ندهید.

توجه داشته باشید که بازی آنلاین است و برای اجرای آن به اتصال اینترنت نیاز خواهید داشت.

تغییرات این نسخه :

– افزوده شدن ویژگی ها و عناصر جدید به گیم پلی بازی

– رفع مشکلات متعدد و باگه های جزئی در ورژن قبلی بازی، بهبود گرافیک و کیفیت اتصال به اینترنت