عصر طوفان یک بازی هیجان انگیز نقش آفرینی است که در سیستم عامل اندروید ارائه می شود. در این بازی، بازیکنان نقش نگهبانان شکست ناپذیری را دارند که باید دنیا را در برابر پیام آوران دولرینگارا و هجوم تاریکی محافظت کنند. این بازی با محتوای عظیم و گسترده خود شما را غافلگیر خواهد کرد. علاوه بر داستان بسیار زیبا و جذاب، این بازی به شما قلمرو های سیاه چال نبرد های رو در رو را نشان خواهد داد که در نوع خود یک میدان جنگ محسوب می شود. در این قلمرو ها با دشمنان بسیار ماهر و خطرناکی مواجه خواهید شد، و همچنین یک حالت نبرد هوایی در این بازی وجود دارد که در آن باید تاکتیک های بسیار خاصی را به کار بگیرید.

تیمی از قهرمانان تشکیل دهید و آنها را در نبرد های مختلف با دشمنان گوناگون، رهبری و فرماندهی کنید. در دنیای فانتزی این بازی اندروید، ماجراجویی خود را آغاز کنید. ماموریت های مختلف انجام دهید، دنیا را از نیرو های تاریکی محافظت کنید و کاراکتر های جدیدی برای تیم خود پیدا کنید. به اعماق سیاه چال های عظیم رفته و غول های قدرتمندی را شکست دهید که از ثروت های ناباورانه محافظت می کنند. برای قهرمانان خود سلاح و تجهیزات بسازید. با دیگر بازیکنان در میدان مبارزه، نبرد کنید. با دوستان خود متحد شده و با هم بجنگید.

در این بازی هیجان انگیز و زیبا شما باید با دوستان خود متحد شده تا در برابر نیرو های شر مبارزه کنید و دنیا را از شر تاریکی نجات دهید. این بازی با گیم پلی جذاب، کاراکتر های متعدد و داستان بسیار جالبی که دارد، شما را برای مدتها سرگرم خواهد کرد. شما باید به همراه دوستان خود، گروهی از قهرمانان را تشکیل داده و از دنیا محافظت کنید

ویژگی های Storm Age:

– گرافیک رنگارنگ و زیبا

– کاراکتر های متعدد

– داستان جالب

– امکان مبارزه با دیگر بازیکنان

– گیم پلی جذاب