آیا تا به حال شده که بخواهید در میان عمیق ترین جنگل، به دنبال گنج باشید؟ تنها، به دنبال ماجراجویی، معما و ثروت؟ اگر اینطور است کیت بقا و اسپری حشره کش خود را بردارید، زیرا بازی معبد مخفی، شما را به مهم ترین بخش یک ماجراجویی هیجان انگیز واقعی تبدیل می کند. قبل از اینکه یک معبد باستانی تبدیل به مقبره شما شود، از آن خارج شوید!

این بازی در نوع خود بسیار منحصر به فرد بوده و یکی از معدود بازی های واقعیت مجازی است که برای گوشی های اندروید موجود است. داشتن هدست های واقعیت مجازی در این بازی الزامی نیست اما تاثیر مثبتی بر کیفیت بازی خواهد داشت. این بازی را می توان با استفاده از زاویه دید ۳۶۰ درجه، در تمامی گوشی ها بازی کرد. شما می توانید با گیم پلی جذاب و کلاسیک این بازی، هیجان واقعی ماجراجویی را تجربه کنید و کنترل های حسی و ساده این بازی، به همراه واقعیت مجازی، شما را به عمق جنگل و معابد می برد. بدون شک بعد از اولین بار که این بازی را امتحان کردید، متوجه خواهید شد که هیچ بازی تا به حال چنین حسی را به شما نداده است! از واقعیت مجازی لذت ببرید!

با روش ساده نشانه گیری و کلیک کردن، باید آیتم هایی را جمع آوری و ترکیب کنید تا معما های پیچیده را حل کرده و اتاق های مخفی را کشف کنید. شما می توانید تنها با حرکت های خود، راهرو های معبد را بگردید زیرا زاویه دید ۳۶۰ درجه شما را دقیقا در وسط ماجراجویی قرار می دهد. آیا گنجینه مخفی جواهرات و طلا را پیدا خواهید کرد؟

ویژگی های HIDDEN TEMPLE – VR ADVENTURE:

– امکان بازی بدون هد ست

– پشتیبانی کامل از تبلت ها

– ماجراجویی واقعیت مجازی بسیار جذاب و گیرا

– محیط سه بعدی که به طرز باور نکردنی طراحی شده است

– گیم پلی کلاسیک ماجراجویی

– کنترل های ساده و حسی

– زاویه دید کامل ۳۶۰ درجه

– صدا های موضعی کاملا سه بعدی