اجرا بازی فقط به صورت آنلاین

بازی فوق العاده ریتم و آهنگ!

این بازی با گیم پلی خاص خود و جوایز مختلفی که از سراسر دنیا دریافت کرده، با سبک خاص و جدیدی عرضه شده که شما می توانید از محیط اطراف خود به عنوان ساز موسیقی استفاده کنید و به این صورت بازی را انجام دهید!

در فضای موسیقی پرواز کنید. در زمان درست و همزمان با موزیک، به صفحه ضربه بزنید. در یک مسیر پر پیچ و خم که مانند رولر کوستر های آمریکایی است، سرعت بگیرید. سفر شما همراه با موسیقی ریتمیک خواهد بود. در حین بازی نقاط روشنی را خواهید دید که با ریتم موزیک هماهنگ هستند. به محض رسیدن به آنها، به صفحه ضربه بزنید. در حالت اصلی بازی لازم نیست که به صفحه ضربه بزنید، می توانید از اشیا اطراف خود برای هماهنگ شدن با ریتم استفاده کنید.

ویژگی های Groove Coaster:

– ساده، لذت بخش و هیجان انگیز

– گیم پلی هیجان انگیز و پر حرارتی که فقط باید همزمان با موسیقی به صفحه ضربه بزنید. در دنیایی از نور و صدا، اوج هیجان و لذت را در کهکشان موسیقی تجربه کنید!

– بیش از ۱۵۸ آهنگ! بیش از ۸۵۰ صحنه! ( حالت های جدا)

– ترکیب عظیمی از موسیقی های بی نظیر در سبک های مختلف.

– وکالوید، بازی های ویدیویی و حتی آهنگ های اصیلی که از خوانندگان محبوب برای این بازی دریافت کردیم!

– آهنگ های جدید مرتبا اضافه می شوند!

– نیازی به لمس صفحه نیست! ما سبک خاصی را اضافه کردیم که در آن شما می توانید از هر وسیله ای به عنوان ساز استفاده کرده و با آن بازی را انجام دهید!

– روی میز خود آواز بخوانید، دست بزنید و آهنگ بزنید! از محیط اطراف خود به عنوان ساز موسیقی استفاده کنید! حتی می توانید با بیش از یک نفر بازی کنید، بنابراین خیلی راحت از دوستان و خانواده دعوت کنید تا با هم از این بازی زیبا لذت ببرید!

– اکنون حالت آرکید هم به بازی اضافه شده است.