با فرماندهی زامبی های قدرتمند، گرسنه و جنگجو در اولین بازی تن به تن زامبی، خشم مردگان متحرک را به همه نشان دهید. در گذشته بازی هایی مانند تیکن و یا مبارزات خیابانی را دیده بودیم که طرفداران خاص خود را دارند، اما این بازی با ایده ی عالی و منحصر به فرد خود، تجربه بی نظیری به شما می دهد و شما می توانید لذت مبارزات تن به تن را با هیجان و ترس زامبی ها ترکیب کنید و مدت ها از این بازی خاص لذت ببرید.

مبارز زامبی خود را از بین دسته ای از هیولا ها انتخاب کنید، ضربه ها ی آتشین و حملات ویران کننده ای را انجام دهید، موجود خود را تقویت کنید و در میدان های مردگان متحرک، چیزی جز ویرانی به جای نگذارید. این بازی، مبتنی بر نبرد های لمسی است که هیجان خاصی را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

از قهرمان ها رونمایی کنید، وارد بزرگترین رقابت شوید!

ویژگی های Ultimate Zombie Fighting:

آماده نبرد شوید

– با کشیدن انگشت خود و ضربه زدن روی صفحه، در مبارزات تن به تن، حریفان زامبی خود را شکست داده و حملات و حرکات های ترکیبی فوق العاده ای را اجرا کنید. قدرتی های خود را پر کنید تا ضربات ویژه و فوق العاده ای را وارد کرده و کار دشمنان را با یک ضربه تمام کنید و برتری خود را به همه نشان دهید!

زنجیر مردگان را باز کنید

– با مبارزان منحصر به فردی که هر کدام ظاهر و نحوه مبارزه خاصی دارند، خشم مردگان متحرک را آشکار کنید. با سبک های مختلف جنگی، انواع حرکات و حملات منحصر به فرد، که برای هر زامبی به طور مخصوص طراحی شده اند، نهایت لذت را از بازی ببرید.

هیجان را تجربه کنید

– با گرافیک سه بعدی و کار های تصویری بی نظیر که در اختیار شما قرار داده شده، میدان های مردگان متحرک، در این محیط های نفس گیر جذاب، جان تازه ای به خود می گیرند.

هیولا ها را تقویت کنید

– با قدرتی ها، زامبی هایتان را قوی تر کنید. با افزایش رتبه خود، قدرت ضربه تان را بالا ببرید، شخصیت ها و حمله های ویژه را ارتقا دهید و قدرت واقعی این مردگان متحرک را آزاد کنید.

زامبی خود را مجهز کنید

– از بین بیش از ۲۵ سلاح و زره مختلف، تجهیزات خود را انتخاب کنید تا به شما برتری خاص و منحصر به فردی را در میدان نبرد بدهد که مناسب سبک مبارزه شما باشد. بازو ها و توپخانه خود را بیشتر تقویت کنید تا ضربات مهلک تری را وارد کنید.