شرکت کننده ای در ” برنامه احمقانه” شوید! شخصیت های اصلی بازی بابای و چینک هستند. آنها پسران شجاع و دیوانه ای هستند و شما باید این بازی گلف را بر اساس قوانین آنها بازی کنید. بابای باید توپ گلف را به بخش مشخصی از بدن چینک بزند. در حین اینکه سعی می کنید به هدف ضربه بزنید، از مناظر زیبای جنگل، صحراها و کوه های بلوروسی لذت ببرید. شما باید در این بازی، از قدرت تحلیلی، مهارت نشانه گیری و همچنین حس خود استفاده کنید تا به بهترین نحو به توپ ضربه زده و علاوه بر زدن توپ به هدف، طوری ضربه را وارد کنید که توپ در مسیر خود با تمام سکه ها برخورد کند. این بازی یکی از بامزه ترین بازی ها بوده و در عین حال قدرت فکری و نشانه گیری بسیار بالایی را می طلبد.

یکی از شخصیت ها باید با یک توپ گلف به دیگری ضربه بزند. برای تعیین قدرت و جهت ضربه، صفحه را لمس کنید. جوایز و طلا جمع کنید. به بابای و چینک، دو شخصیت این بازی ملحق شوید و در ماجراجویی های دیوانه وار آنها شرکت کنید. به بابای کمک کنید تا به درستی توپ گلف را به چینک بزند. حرکت های خود را در نظر بگیرید و بر اساس جهت دهی درست، توپ خود را هدایت کنید. سعی کنید توپ را طوری بزنید که تمام سکه های طلای سر راه خود را بردارد. شما برای خرید مراحل جدید و جذاب تر به آنها نیاز دارید.

این بازی با گیم پلی ساده اما جذاب خود، و گرافیک تمیز و زیبایی که دارد شما را جذب کرده و سیستم ساده کنترل های آن، باعث می شود که ساعتها از این بازی ساده اما اعتیاد آور لذت ببرید.

ویژگی های Idiotik Golf:

– ۲ شخصیت بامزه

– سیستم ساده کنترل ها

– مراحل بامزه زیاد

– رکورد های مختلف