اجرا بازی فقط به صورت آنلاین

وارد مسابقه شوید و در برابر هزاران بازیکن در مسابقات آنلاین ظاهر شوید. در تورنمنت های روزانه و هفتگی شرکت کنید تا امتیاز بدست آورید. بیش از ۳۰ سلاح، زره و تجهیزات مختلف از جمله هفت تیر ها، تفنگ ها، مسلسل، نارنجک، گاز دود زا و تلسکوپ!

قبل از اینکه وارد مسابقات آنلاین شوید، با بازی در حالت زنده ماندن و یا مسابقه با کامپیوتر در حالت آفلاین، مهارت های تیر اندازی خود را بالا ببرید، زیرا مسابقات آنلاین محل بازیکنان بسیار ماهر و بی رحمی از سراسر دنیا است که تا آخرین لحظه برای رسیدن به پیروزی با شما خواهند جنگید و لحظه ای از شما غافل نخواهند شد!

در این بازی باید اوج مهارت های تیر اندازی و جنگی خود را نشان دهید تا بتوانید در سه حالت بازی موفق شوید و در دنیای رقابت با تیر اندازان خبره از سراسر دنیا زنده بمانید. این بازی با گرافیک بسیار جذاب و سه بعدی خود، سیستم قدرتمند آنلاین و بازه متنوع و گسترده ی تجهیزات جنگی به شما این امکان را می دهد تا با دوستان خود بازی کنید و آنها را به مبارزه دعوت کنید!

ویژگی های Deadlock-online:

– گرافیک سه بعدی زیبا و جذاب

– مسابقات چند نفره آنلاین تا ظرفیت ۸ بازیکن

– سیستم مهمات قدرتمند شامل تجهیزات جنگی مختلف و زره.

– ۳ حالت بازی در اجرا شامل مسابقه تا حد مرگ، مسابقه تیمی تا حد مرگ و تصرف و محافظت

– ۳۰ رتبه که در هر رتبه جوایزی دریافت می کنید.

– تورنمنت های آنلاین غیر همگام – به طور خودکار وارد تورنمنت های روزانه و هفتگی می شوید تا با پیروزی، امتیازاتی بدست آورید که در باز کردن سلاح ها و آیتم های جدید می توانید از آنها استفاده کنید.

– ۷ نقشه

– حل مشکل برخی دکمه ها که روی بعضی دستگاه ها کار نمی کردند.

– ارتقا اندازه منو در دستگاه های کوچکتر

– حل مشکلی که امتیازات بدست آمده برخی مواقع در همان لحظه روی اسلحه خانه ظاهر نمی شدند.