شما نقش خدای یک سرزمین را بازی خواهید کرد. بر دنیای زنده و جاندار حکومت کنید. در عین سادگی، هیجان و لذت بازی فوق العاده است. در زیبا ترین، شگفت انگیز ترین و ملموس ترین دنیایی که در دستان خود گرفته اید، کاملا احساس قدرت کنید.

ببینید خدا بودن چه حسی دارد! دنیا را تحت حکومت خود داشته باشید و قدرت را حس کنید. ایمان آورندگان شما را دوست دارند، شما می توانید زندگی آنها را مشاهده کنید. معجزه خلق کنید، شگفتی های بد و خوب بیافرینید: رودخانه ها را جاری کنید، جنگل بسازید، شهاب سنگ پرتاب کنید یا آتش سوزی ایجاد نمایید. مردم را هدایت و رهبری کنید، سرزمین های جدیدی کشف کرده و پاداش دریافت کنید. و مسئولیت اعمال خود را فراموش نکنید.

تا به حال چنین تجربه ی منحصر به فردی وجود ندارد، و با جلو رفتن شما، این بازی گسترش می یابد. بیایید و سفر باور نکردنی خود را شروع کنید. این بازی در سبک استراتژیک ارائه شده که با ایده جالب و نو خود، تجربه جذاب و لذت بخشی را به شما خواهد داد

ویژگی های بازی Godus:

– دنیای خود را کنترل کنید

– تمدن واقعی

– راز های مختلف زیر و روی زمین

– گرافیک عالی

– با لمس کردن صفحه، هر ذره از زمین را شکل دهید، طراحی کنید و بسازید و آن را مخصوص خود کنید.

– مورد عشق و پرستش پیروان کوچک و وفادار خود قرار بگیرید. در یک دنیای کاملا شبیه سازی شده، زندگی، تجربه و رشد کردن مردم را ببینید.

– رشد یک تمدن را رقم بزنید و آن را از عصر اولیه، به عصر بشریت برسانید.

– معجزات زیبایی و ویرانی در دنیا رقم بزنید: رودخانه درست کنید و جنگل ها را گسترش دهید، و یا شهاب سنگ پرتاب کرده و آتش را همه جا پخش کنید.

– دنیایی از راز ها و سورپرایز هایی را کشف کنید که در زیر و روی زمین وجود دارند.