Carrier Landings Pro یک بازی فوق العاده زیبا و جذاب می باشد که برای اندروید منتشر شده است و ساخته کمپانی RORTOS می باشد که پیش از این عناوین موفق و بسیاری را ارائه کرده بود و در زمینه تولید بازی های هواپیمایی شهرت خاصی دارد و یکی از بهترین ها در زمینه ساخت این سبک از بازی ها می باشد. جالب است بدانید این بازی با قیمت بسیار بالای ۹٫۹۹ دلار در فروشگاه گوگل پلی به فروش می رسد که ما امروز در اندرویدکده نسخه خریداری شده و فول بازی را به صورت کاملا رایگان در اختیار شما قرار داده ایم.

فرود بر روی یک ناو هواپیما بر یکی از مهمترین کارهایی است که یک خلبان هواپیمای جنگنده باید از پس آن بر آید! اما این کار بسیار حساس و خطرناک می باشد زیرا عرشه فقط ۱۵۰ متر طول دارد و اگر یک بی احتیاطی کوچک صورت بگیرد بدون شک همه چیز به هم خواهد ریخت و سقوط خواهد کرد!

در این بازی فوق العاده شما باید بیش از ۳۰ ماموریت را پشت سر بگذارید و به همه ثابت کنید تا شما هم جزو آن دسته از بهترین خلبان های دنیا می باشید که می توانید چالش های مختلف را پشت سر بگذارید.

کنترل بی نظیر و روان بازی، کابین سه بعدی، پرواز با معروف ترین هواپیماهای نظامی از مهمترین ویژگی هایی می باشد که در این بازی با آنها روبرو می باشید!

اگر شما هم علاقه مند یک بازی هوایی با گرافیک بالا می باشید، پیشنهاد می کنیم به هیچ وجه این عنوان را از دست ندهید. برای دانلود و تصاویر بیشتر از محیط بازی به ادامه مطلب مراجعه نمایید!