اجرا بازی فقط به صورت آنلاین

یک افسانه شگفت انگیز فانتزی که در بی سابقه ترین سرور جهانی دنیا از آن رونمایی می شود.

این بازی، بازی قدرت است! آیا از زمین خسته شده اید؟ بیایید و تبدیل به یک حاکم در قاره آیرس شوید و تلاش کنید تا دنیا را تحت سلطه خود در آورید!

این یک امپراطوری است که قدرت سلطنتی در آن بی معنی شده و هر کس با مهارت و اشتیاق به قدرت می تواند اسم خود را در داستان تاریخ آن بنویسد! در جایگاه قدرت شما، در بین زمین های حاصلخیزی که میلیون ها سرباز محافظ آن هستند، به زودی خواهید فهمید که مهمترین چیز در کسب قدرت، تعداد سرباز ها نیست، بلکه تعداد دوستان قابل اعتماد هم مهم است.

تبدیل به حاکم یک امپراطوری شوید. شهر بسازید، قلعه بنا کنید، منابع مختلف بدست آورید و ارتش قدرتمندی بسازید. با دشمنان بسیاری بجنگید. تخت پادشاهی شهر مقدس را در این بازی بدست آورید. فرماندهی ارتش عظیمی را به دست بگیرید و شروع به جنگیدن با دشمنان مختلف بکنید. روی استراتژی پیروزی فکر کنید، در میدان جنگ و در نبرد های قدم به قدم، رهبری ارتش تان را به دست بگیرید. قلمرو های جدیدی را فتح کنید و ناحیه تحت حکومت خود را گسترش دهید. سطح خود را بالا ببرید و در برابر دشمنان قدرتمند مبارزه کنید.

ویژگی های Storm Of Swords:

– دنیای عظیم

– ساختمان های متنوع بسیار زیاد

– ۱۶ نوع واحد نظامی

– مبارزه همراه با دیگر بازیکنان

– یک سرور جهانی منسجم: تمام کشور ها در یک سرزمین می جنگند.

– نبرد های حماسی: با فتح شهر مقدس، مطمئن شوید که همه بازیکنان اسم شما را به خاطر می سپارند.

– مبارزات عمیق: ۱۶ نوع واحد نظامی تحت فرمان شما، از جمله سوارکاران، پرنده ها و سربازان پیاده نظام.

– دنیای زیبا: قاره آیرس سرزمینی جادویی، عجیب و رنگارنگ است که به چهار ناحیه گسترده تقسیم شده است.

– پادشاهی ها در حال حرکت اند: بازیکنان سطح بالا باید پادشاهی خود را به سطوح بالاتر ببرند تا تعادل بازی حفظ شود و قدرت واقعی خود را آزمایش کنند.