به بازی مسابقه مزرعه خوش آمدید. برترین و مبتکرانه ترین بازی مسابقات حیوانات اهلی را در این بازی تجربه خواهید کرد. وارد دنیایی پر از جذابیت به همراه بیش از صد نوع حیوان اهلی برای سرگرمی فرح بخش در اوغات فراغت خود شوید. به آن ها غذا دهید به مسابقه بپردازید و به آن ها ترفند ها و آموزه های جدیدی بیاموزید. با میلیون ها بازیکن از سراسر جهان بازی کنید و حیوانات همسایه را شکست دهید تا اموال و دارایی هایشان را تصاحب نمایید. به همراه دوستان فیسبوکی خود تیم تشکیل دهید و با هم به مسابقه و رقابت بی پایان بپردازید تا بتوانید بازه هواداران خود را بیشتر و بیشتر کنید. سکه های طلا و آیتم های عتیقه بیشتری به دست آورید تا توانا ترین حیوانات مسابقه ای جهان را خلق کنید.

ویژگی های Ranch Run:

– با حیوانات و موجوداتی چون شیر ها، اژدها ها، سگ های پشمالو، گاو ها، اسب ها، و حتی اسب شاخدار به رقابت و مسابقه بپردازید تا استعداد های برتر را از میان آن ها بر چینید.

– با دوستان خود در فیسبوک ارتباط برقرار کنید تا حیوانات اهلی شان را برای استفاده در مسابقات و رقابت های سخت و نفسگیر غرض بگیرید.

– از قابلی هایی نظیر : قدرت موز ها، غرش صوتی، و تکل های سریع برای رسیدن به پیروزی در مسابقات بهره ببرید.

– مزرعه اختصاصی خود را طراحی و تزیین نمایید و یک حیوان را به عنوان سردسته گروه دامداری خود برگزینید.

– در لیگ بازی به رقابت بپردازید و به سمت صدر جدول مسابقات پیش بروید تا امتیازات و غنایم شگفت انگیزی دریافت نمایید.

– بازی کاملا رایگان بوده اما برخی از موارد پولی نیز در دسترس می باشند.

این بازی برترین و مبتکرانه ترین بازی مسابقات حیوانات اهلی است که امروز آن را برای دانلود خدمت کاربران گرامی سایت قرار میدهیم. برای مشاهده عکس ها و تریلر و دانلود بازی به ادامه مطلب بروید.