این بازی به بازیکنان اجازه می دهد تا رویای نبرد در حالت سه بعدی را تجربه کنند. ماموریت ها تحت فرماندهی شما و در مبارزه با هند یا پاکستان است. برای دفاع یا حمله، باید روحیه جنگ جویانه را در برابر دشمنان حفظ کرد. تنها بعد از پایان یافتن ماموریت، می توانید رتبه بندی و قدرت های فردی خود را ارتقا دهید و یا از فروشگاه بازی موارد جدیدی را باز کنید.

نبرد را حس کنید:

یک بازی تیر اندازی سوم شخص پر حرارت که سراسر نبرد است. در این بازی نبرد های پر حرارتی را تجربه می کنید که در آن ارتش ها آتش تانک و تفنگ را به روی هم می ریزند. تجربه مبارزه در نبرد را زنده کنید، و با تک تیر اندازی، آدرنالین خود را بالا ببرید.

حالت های بازی:

در حالت کمپین یا حالت چالش می توانید بازی کنید.

حالت کمپین، ماموریت های مرموزی را می دهد که به پنج سطح پر تنش تقسیم شده اند.

در زمان کمبود انرژی یا زخم شدید، به حالت چالش بروید تا غذا بدست آورید.

سکه جمع کنید و بسته پزشکی، مهمات و لباس های جنگی بخرید: آیتم های زیادی در فروشگاه بازی موجود هستند

میدان نبرد:

حالا وارد محیط های شگفت انگیزی شوید که الهام گرفته از جنگ های واقعی هستند. در این بازی با مناطق مختلفی مانند صحرا و جنگل روبرو می شوید. در این بازی آب و هوا های مختلفی را تجربه خواهید کرد که تمام کردن ماموریت را برای شما سخت می کند.

سلاح دلخواهتان را بخرید:

می توانید سلاح هایی مانند تفنگ، آر پی جی، نارنجک دستی، یا امکان حمله هوایی را از فروشگاه بخرید. در زمان جنگ با تانک، سپر هایی بخرید تا از نابودی تانک جلوگیری کنید.

جایزه و مدال ببرید:

در چالش های روزانه شرکت کنید و جایزه هایی مانند نارنجک دستی، بسته پزشکی، سکه و غیره ببرید. مدل ها به بازیکنان برتر در هر بخش ارائه می شود.