مسابقات استیکمن – یک شبیه سازی باور نکردنی جدید موتورسواری با حرکات واقعی که در آن موتور های کوهستانی، بی ام ایکس، موتور سیکلت، موتورکراس ها، موتور گازی و دیگر ماشین های دو چرخی وجود دارند. مسابقه سراشیبی، حرکات نمایشی و پرش را ترکیب کنید، از سقوط و تصادف ها دوری کنید تا تمام مسابقات را تمام کنید و ۳ ستاره در مرحله های مختلف مسیر های دشوار بدست آورید!

از بین تعداد زیاد موتور ها، انتخاب خود را انجام دهید: از دوچرخه هایی مانند MTB، BMX یا دوچرخه دو نفره تا موتور ها از جمله موتور سیکلت، موتور های اسپرت، اسکوتر و موتور کراس ها! هر یک از اینها ویژگی های خاص خود را دارد ( از لحاظ سرعت، شتاب، پایداری، کنترل) که به بازیکنان اجازه می دهد مهارت های مسابقه ای خود را امتحان کنند.

با دوستان خود در حالت چند نفره مسابقه دهید، تمام مسیر ها، موتور ها و دوچرخه اه را باز کنید، عملکرد خود را بهتر کنید و رکورد جهانی را به چالش بکشید تا مکان اول دنیا را در تابلو امتیازات به خود اختصاص دهید!

به دوچرخه سوار کمک کنید حرکات نفس گیری انجام داده و مسیر های مختلفی را بگذارند که پر از مانع هستند. از دامنه های پر شیب بالا بروید و در سرازیری های طولانی سرعت باور نکردنی بدست آورید. در سر راه از روی موانع عبور کنید. در این بازی شما مراحل مختلفی خواهید دید، از مراحل ساده تا مراحل خیلی پیچیده. به قهرمان کمک کنید هر یک از آنها را تمام کرده و نگذارید تصادف کند.

ویژگی های stickman trials:

– گرافیک عالی

– مراحل مختلف با مسیر هایی که سختی های متفاوت دارند

– انواع موتور ها، دوچرخه ها و دیگر ماشین های دو چرخی

– حالت چند نفره: رقابت با دوستان یا افرادی از سرتاسر دنیا

– مدل های واقعی موتور و دوچرخه

– حرکات نمایشی و تصادف های باور نکردنی

– امکان طراحی ظاهر موتور یا دوچرخه

– صد ها آیتم برای طراحی لباس راننده

– گیم پلی جذاب