Zero Punctuation: Hatfall

قیمت در گوگل پلی ۱٫۹۹ دلار!

امتیاز ۴٫۷ ستاره در گوگل پلی!

Zero Punctuation: Hatfall یک بازی فوق العاده می باشد که برای اندروید منتشر شده است و باقیمت بسیار بالای ۱٫۹۹ دلار در گوگل پلی استور به فروش می رسد. این بازی در مدت بسیار کوتاهی توانسته است امتیاز بسیار بالای ۴٫۷ ستاره را کسب کند و به یک بازی موفق و محبوب در گوگل پلی تبدیل شود.

این بازی یک بازی بسیار ساده و پر طرفدار می باشد که توسط ویدئو ها واقعیی گریز از حادثه طراحی و ساخته شده است و بدون شک شما را شگفت زده خواهد کرد.

هنگامی که Yahtzee می فهمد که کلاه خود را از دست داده است، مکان های بسیاری را برای جمع آوری کلاه خود جستجو می کند اما او در این راه کلاه های بسیاری را جمع آوری و دنبال می گردد شاید که یکی از این کلاه ها کلاه خودش باشد! فقط هر کلاهی که شما پیدا می کنید مشکلاتی از سوی آسمان بر سر شما فرود می آیند و باید برای مقابله با آنها آماده شوید. گاهی اوقات ممکن است یخچال فریزر از آسمان سقوط کند و بر سر شما بیافتد و گاهی اوقات وسایل دیگر پس بسیار زیرک باشید و دقت کنید و مراحل بازی را یکی پس از دیگری به پایان برسانید.

پیشنهاد می کنیم به هیچ وجه این بازی را از دست ندهید. برای دانلود و تصاویر بیشتر از محیط بازی به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

– ۵۱۲ مگابایت رم خالی حتما داشته باشید و بعد از آن بازی را اجرا نمایید!

– اندروید نسخه ۴٫۰٫۴ به بالا برای اجرای بازی توصیه می شود.

– ۳۰ مگابایت فضای خالی لازم است!