گیم پلی نو آورانه و پر تنوع

نسخه معمولی و مود شده بازی

UFB 2: یک بازی نو آورانه و جنگی، شامل ۵۰ مرحله نفسگیر و استخوان شکن می محصول کمپانی Tapps می باشد. در این بازی باید به نبرد با جنگجویانی از سراسر دنیا بروید. مالتی پلیر بهینه سازی شده بازی به شما کمک میکند تا مشت تمام عیاری به صورت دوستان و رقیبان خود در میدان مبارزه بزنید.

مود مرحله ای:

تعداد بسیار زیادی از مراحل چالشی در این بخش از بازی ساخته و پرداخته شده اند تا با به اتمام رساندن هر یک به افسانه ای ترین جنگجویی که تاریخ به خود دیده مبدل گردید. بهترین حرکات و فنون خود را در میادین نبردی همچون: جنگل، یخچال طبیعی و سیاره نیرو ، به نمایش گذارید.

مود مالتی پلیر:
به مبارزه و جدال با دوستان و دشمنان خود در زندگی حقیقی بپردازید! دوستان خود را به مبارزات چالشی بازی در نقشه های گوناگون فرا خوانید. از تجربه ها و آموخته های خود در مود مرحله ای بهره ببرید تا در برابر حریفان خود حرفی برای گفتن داشته باشید.

مبارزان جهانی:
با مبارزانی از سراسر جهان از جمله کشورهای: آمریکا، روسیه، سوئد، برزیل، مکزیک، به همراه هم رزمان به شدت قوی شان به مجادله بپردازید.

ویژگی های UFB 2 – Ultra Fighting Bros:

– فضای جالب بازی که حس شوخ طبعی آن را الهام می بخشد.

– وجود تاکتیک (MMS) هنر های رزمی ترکیبی در گیم پلی بازی سبب لذت بخش بودن هرچه بیشتر بازی میگردد.

– دو مود متفاوت: مراحل انفرادی متعدد به علاوه مود مالتی پلیر برای بازی با دوستان

– گیم پلی ساده در عین حال چالشی بازی منجر به ساعت ها تکاپو در دستگاه اندروید شما می شود.

– پیشرفت چشم گیر عناصر گوناگون در بازی نسبت نسخه قبلی آن

کاربران گرامی توجه داشته باشد که ۹۵ درصد عناوین حاضر در بازی کاملا رایگان است و برای آنلاک شدن برخی از قابلیت ها نیازمند خرید آن می باشید.