Never Alone Kisima Ingitchuna

Tegra K1 and X1

شاهکاری دیگر؟ گرافیک عالی؟ گیم پلی بی نقص؟ آیا همه در یک بازی ؟

نیازی به توضیح بیشتر در مورد بازی نیست!

بازی بر روی Note Edge با دسته موگا اجرا و به راحتی قابل بازی می باشد!

Never Alone Kisima Ingitchuna یک بازی فوق العاده زیبا و جذاب می باشد که برای اندروید منتشر شده است و با قیمت بسیار بالای ۱۴٫۹۹ دلار در گوگل پلی به فروش می رسد که رقم بسیار بالایی برای یک بازی می باشد!

بازی یکی از بهترین بازی های داستانی و ماجرایی اندروید تا به امروز می باشد که شخصیت های به کار رفته در آن بسیار حرفه ای و جذاب کار شده اند و بدون شک شما و بازیکنان دیگر را شگفت زده خواهد کرد و همین امر موجب شده است تا بازی به امتیاز بسیار بالای ۴٫۸ ستاره در گوگل پلی دست یابد!

E-Line Media سازنده این بازی خالق بهترین بازی های داستانی می باشد که این بازی آخرین ساخته این شرکت بوده و همه را شگفت زده خواهد کرد!

کولاک آغاز شده است و پسربچه بازی که شخصیت اصلی بازی می باشد نونا نام دارد. او به همراه فاکس روباه سفید و زیبایی که دارد سعی می کند راهی پیدا کند تا علت کولاک را بفهمد و راهی برای متوقف کردن آن بیابد. بقای انسان ها و سایر موجودات در خطر می باشد و امسال برف تمام کره زمین را فرا گرفته است، اگر راهی برای متوقف کردن برف و کولاک پیدا نکنید بدون شک همه نابود می شوند و دیگر هیچ موجود زنده ای بر روی این سیاره وجود نخواهد داشت.

این بازی بر اساس افسانه ای بسیار قدیمی در آلاسکا ساخته شده است و داستان آن بدون شک شما را تحت تاثیر خود قرار می دهد. پیشنهاد می کنیم به هیچ وجه این بازی را از دست ندهید. برای دانلود و تصاویر بیشتر از محیط بازی به ادامه مطلب مراجعه نمایید.