Stunt Car Challenge 3  به همراه تغییرات عظیمی همچون سه بعدی سازی واقعی و کنترل بسیار آسان هم اکنون در اختیار کاربران گرامی سایت قرار گرفته است. در این بازی باید بتوانید با مدیریت سرعت اتومبیل از روی سکو های پرتاب که در طول هر مرحله تعبیه شده اند پرش های لذت بخش انجام دهید. اتومبیلی که در اختیارتان قرار گرفته مخصوص همین کار است. گیم پلی بازی با وجود سیستم تعلیق بسیار هنرمندانه ای که بر ماشین انجام شده است به طور عمیقی احساس جهش های واقع گرایایانه ای، از روی موانع به شما میدهد. حتی فشرده شدن لاستیک های اتومبیل و برخورد آنها با گلگیر به هنگام پرش از روی موانع و فرود با نکته بینیِ ماهرانه ای شبیه سازی شده اند.

در طول مراحل گوناگون بازی در حین پرش ها و در میان سکوها با موانعی نیز رو به رو میشوید. که تنها چاره شما برای پشت سر گذاشتن آن ها مدیریت سرعت خودروتان است. مراقب باشید به همین سادگی ها نخواهد بود چرا که با پیشرفت در مراحل ،با چالش های جدیدی رو به رو خواهید شد. مسابقه روی قطار ها ، پرش از روی قطار در حال حرکت عبور از سد پلیس های سانفرانسیسکو که با ضربه زدن به اتومبیل شما باعث از سلب تعادل و از دست دادن کنترل ماشین در هنگام جهش خواهد شد، ازجمله چالش های شیرین بازی هستند. همین حالا شروع کنید تا با کسب ستاره های بیشتر در هر مرحله مهارت خود را به رخ دیگران بکشید.

به یاد داشته باشید که از ماشین های بارکش و پلیس ها دوری کنید. تا با موفقیت در مراحل پی در پی از جمله مرحله سانفرانسیسکو و آریزونا و مراحل بندرگاهی بازی را به اتمام برسانید . ساعت ها سرگرمی در انتظار شماست منتظر چه هستید؟