کمتر کسی است که با کمپانی مشهور گیملافت آشنایی نداشته باشد و بازی های موفق این کمپانی از جمله عنوان موفق Modern Combat را نشناسد. گیملافت حالا تصمیم گرفته عنوان جدیدی را برای سیستم عامل اندروید با نام Siegefall روانه مارکت ها و سایت های اندرویدی کند. با توجه به سابقه موجود، گیملافت هیچ گاه بیگدار به آب نمی زند و عنوان نا موفقی را روانه بازار نمی کند. پس قطعا عنوان Siegefall آمده است تا موفقیت دیگری را در کارنامه این کمپانی بزرگ ثبت نماید.

در این بازی شما جنگ بین پادشاهان بزرگ را تجربه می کنید. شما باید نیرو های خود را آماده کنید و به نبرد با دیگر قلمرو ها بپردازید. همچنین باید خود را برای دفاع از قلعه آماده کنید تا در مقابل حمله ها و نبرد ها در امان باشید. شما در عنوان Siegefall باید یک ارتش از سربازان مجرب را آماده کنید و شوالیه هایی را تعلیم دهید که در نبرد ها خسارات سنگینی را به دشمن وارد نمایند.

همچنین باید کارت های سحر و جادو را به صورت رایگان در طول بازی جمع آوری کنید تا قلعه و ارتش خود را ارتقا دهید. در این بازی شما نباید تمام تمرکزتان را روی نیروهای ارتش و یا تجهیزات دفاعی بگذارید بلکه باید به معادن سنگ، چوب و طلا نیز اهمیت دهید زیرا هر قلعه مستحکمی احتیاج به این معادن دارد.