Battlefield Combat Nova Nation نام سری جدیدی از بازی های میدان جنگ می باشد که برای اندروید منتشر شده است و به صورت رایگان در گوگل پلی قرار گرفته است. اما نسخه که ما در اختیار شما قرار داده ایم نسخه آنلاک و مود شده بازی می باشد که دارای آیتم های نامحدود و خریداری شده می باشد و دیگر نیازی نیست برای باز کردن مراحل و خرید آیتم های مختلف از داخل بازی هزینه اضافی پرداخت نمایید.

علم و دانش بشریت بسیار پیشرفت کرده است و دانش هسته ای پیشرفت های بسیاری را به خود دیده است، اما به چه قیمتی؟ منابع زمین در حال اتمام و نابودی می باشند و جنگ عظیمی برای منابع آغاز خواهد شد. علم و دانش و پیشرفت روز افزون جنگ افزارها و سلاح ها همه باعث شده است تا سلاح های کشتار جمعی بسیار وحشتناکی اختراع شوند و از آنها برای کشتن انسان های بیگناه و به دست آوردن منابع استفاده شود!

در این بازی شما گروهی بین المللی می باشید که از پیشرفته ترین و آموزش دیده ترین کماندو های زن و مرد تشکیل شده اند و آخرین امید برای برقراری صلح و آرامش در کره زمین می باشید.

اگر به دنبال یک بازی اکشن و اول شخص می باشید Battlefield Combat Nova Nation را به هیچ وجه از دست ندهید. برای دنلود و تصاویر بیشتر از محیط بازی به ادامه مطلب مراجعه نمایید.