نقد و بررسی بازی توسط اندرویدکده در اینجا

Lost Within | گم شده خود را پیدا خواهید کرد؟

طراحی شده توسط سازندگان Prey

مارکت آمازون را نصب کنید بازی نسخه آمازون می باشد!

Lost Within یک بازی موفق و فوق العاده زیبا می باشد که برای اندروید منتشر شده است و در اسرع وقت نسخه آمازون آن را که نیازی به دیتا ندارد و به صورت یک فایل نصبی کامل می باشد را در اختیار شما قرار داده ایم. فقط قبل از نصب بازی دقت داشته باشید مارکت آمازون را بر روی گوشی خود دانلود و نصب نمایید!

مبارزه، فرار یا ترس کدام یک؟

این بازی بی نظیر توسط سازندگان بازی Prey منتشر شده است و در نگاه اول داستان آن شما را شگفت زده خواهد کرد. هنگامی که وارد بازی می شوید کتوجه می شوید که با یک شاهکار به تمام معنا مواجه هستید و هیچ کم و کاستی در این بازی بی نظیر مشاهده نخواهید کرد! در میان خرابه ها کاوش کنید و با پیدا کردن وسایل مختلف سعی در ساختن سلاح های موقت و دفاع از خود کنید!

کمین کنید و در تاریکی حرکت کنید!

در این بازی شما باید از دید دشمن مخفی بمانید و راه خود را در تاریکی پیش ببرید، تمام تلاش خود را به کار گیرید تا می توانید از دید دشمن در امان باشید و در قسمت های مخفیانه حرکت کنید و در یک حرکت دشمن را نابود کنید! شما همانند یک شبه سرگردان هستید که دشمنان از شما می ترسند، شما کابوس آنها هستید!

گذشته ای آشکار اما پنهان!

گذشته بسیار واضح و روشن است اما در میان این روشنایی حقایقی پنهان شده اند که چیزی شما را اذیت می کند، یک چیز اشتباه هست! شما باید در تاریکی ها کاوش کنید، سرنخ های بیشتری پیدا کنید و راز مخربی که باعث محکومیت پناهندگی شما شد را کشف و آن را به طور کلی نابود کنید!

اگر به دنبال یک عنوان بی نظیر و ماجراجویانه می باشید پیشنهاد می کنیم این شاهکار را از دست ندهید. برای دانلود و تصاویر بیشتر از محیط بازی به ادامه مطلب مراجعه نمایید!