Wrestling Revolution 3D یک بازی در سبک کشتی کج و بوکس برای اندروید می باشد که دارای قابلیت ها و ویژگی های منحصر به فردی است. این بازی توسط کمپانی MDickie طراحی و عرضه شده است و به جرات می توان گفت در نوع خود یکی از برترین های می باشد. Wrestling Revolution 3D با داشتن گرافیکی بالا و طراحی سه بعدی و همچنین گیم پلی واقع گرایانه قطعا شما را مجذوب خود خواهد نمود.

در بازی Wrestling Revolution 3D شما برای اولین بار در بین بازی های کشتی کج، مبارزه درون قفس (رینگ بدون راه خروج) و درون رینگ را تجربه خواهید نمود. با پیروزی در هر مبارزه شما امتیاز کسب خواهید نمود و می توانید به ارتقا بازیکنان خود و اضافه کردن ویژگی های جدیدی به آن ها بپردازید. بازی دارای ویژگی های بسیاری می باشد که از موارد مهم آن می توانید مبارزه در رینگ به صورت چند بازیکنه، مبارزه به صورت ۲۰ بازیکن، قابلیت ارتقا بازیکنان، ساخت یک بازیکن جدید، ورود به مسابقات قهرمانی و جهانی و بسیاری دیگر اشاره نمود.

بازی Wrestling Revolution 3D مورد نقد بسیاری از سایت های بزرگ دنیا قرار گرفته است و اکثر سایت ها به این بازی نمره کامل را داده اند. دانلود بازی Wrestling Revolution 3D را به تمام دوستداران ورزش کشتی کج و مبارزه ای پیشنهاد می نماییم. برای دیدن تصاویر بیشتر از محیط بازی به ادامه مطلب مراجعه نمایید.