Fast & Furious: Legacy یکی دیگر از بازی های ماشینی و رالی برای اندروید می باشد که توسط کمپانی Kabam طراحی و منتشر شده است. این بازی مهیج بر اساس فیلم معروف سریع و آتشین طراحی شده است و داستان آن فیلم را بیان می کند.

در بازی Fast & Furious: Legacy خود را غرق در دنیای رالی خیابانی کنید و به رقابت های نفس گیر و سریع بپردازید. از بین طیف گسترده ای ماشین های مسابقه ای یکی را انتخاب کرده و وارد رقابت های نفس گیر رالی خیابانی شوید. بازی Fast & Furious: Legacy دارای گرافیکی بسیار بالا و گیم پلی اعتیاد آوری می باشد که می تواند حس واقعی یک بازی ماشینی را برای شما فراهم آورد.

بازی دارای افکت های بسیار واقعی و جذاب می باشد که می توان به افکت های تصادف و صحنه های رقابتی اشاره کرد. علاوه بر موارد گفته شده مراحل بازی بر اساس داستان بازی پیش می رود و شما با پشت سر گذاشتن هر مرحله داستانی از بازی را متوجه خواهید شد. همچنین می توانید با کسب انتیاز به خرید ماشین های جدید و ارتقا آن ها بپردازید.

ویژگی ها:

– حالت رانندگی اکشن: توان رانندگی خود را در حالت اکشن بازی محک بزنید. در این حالت از بازی شما باید از بین ماشین ها عبور کنید و موانع را پشت سر بگذارید همچنین باید از روی برخی موانع بپرید. علاوه بر این در بعضی موارد پلیس نیز در تعقیب شما خواهد بود.

– ماشین های جدید: بیش از ۵۰ ماشین بسیار مهیج که بر اساس فیلم سریع و اتشین می باشد در بازی وجود دارد و همچنین حالت ارتقا ماشین ها نیز برای شما موجود است

دانلود بازی Fast & Furious: Legacy را به تمام دوستداران بازی های رالی خیابانی پیشنهاد می کنیم. بازی دارای گرافیک و گیم پلی بی نظیری می باشد.