شاهکاری دیگر از کمپانی G5 | کابوس: دیوی جونز

بازی بسیار زیبا Nightmares: Davy Jones یکی دیگر از ساخته های کمپانی معروف بازی سازی یعنی G5 Entertainment می باشد که ساعاتی پیش در پلی استور عرضه شد و نسخه Full (کامل) باز را برا شما عزیزان قرار دادیم.

بازی Nightmares: Davy Jones همانند دیگر ساخته های این کمپانی سبکی معمایی و فکری دارد که در آن شما باید به ماجراجویی و حل معماهای سخت و پیچیده بپردازید. داستان بازی به این شرح است که سارا بلک در حال خواندن کتاب افسانه ای دیوی جونز بود که ناگهان ی یک اتفاق باور نکردنی این کتاب افسانه ای باعث شد که سارا توسط گروهی از دزدان دریایی که کاپیتان آن دیوی جونز بود ربوده شود. حال شما وظیفه دارید که ان راز بزرگ را کشف کنید و سارا و خانواده اش را نجات دهید. کشف اسرار شگفت آور در مورد جزیره دزدان دریای و حل کردن معماهای سخت و فکری.

ویژگی ها:

– ۶۸ مکان مختلف و با شکوه برای کشف

– ۲۹ مینی بازی اعتیاد آور

– ۳۲ دستاورد مختلف برای کشف

– ۱۲ مجسمه مرموز

– سه مجموعه برای جمع آوری – ۱۲ اسب دریایی، ۱۰ کارت دزدان دریایی و ۲۴ قطعه پازل

– موسیقی شگفت انگیز بازی

– ماجراجویی های شگفت انگیز در مورد جزیره دیوی جونز

– پشتیبانی خدمات توسط پلی استور

اگر به دنبال یک بازی سراسر هیجان و ماجراجویی هستید پس حتما بازی Nightmares: Davy Jones را امتحان کنید. بازی های ساخته کمپانی G5 Entertainment دارای گرافیک های فوق العاده و گیم پلی های بسیار دوست داشتنی می باشند که شما را شگفت زده خواهند نمود. برای دیدن تصاویر بیشتر از محیط بازی به ادامه مطلب مراجعه کنید.