با پشتیبانی از زبان شیرین فارسی

سامسونگ همیشه به سری نوت گوشی های خود ارادت خاصی داشته و دارد به طوری که در مدت کوتاهی این سری گوشی های خود را دستخوش آپدیت های مختلف و بروز قرار می دهد تا نزد کاربران محبوب تر گردد. در همین راستا هم آپدیت اندروید ۴٫۴٫۴ برای Galaxy Note 4 که پرچمدار سال ۲۰۱۴ سامسونگ محسوب می شود، عرضه شده است تا این گوشی نیز بیش از پیش قدرتمندر گردد.شما کاربران همیشگی اندرویدکده می توانید این آپدیت را در ادامه مطلب همین پست دانلود نمایید.


پیش نیاز:

در ابتدا از نصب بودن درایور گوشی مطمئن شوید.سپس برنامه odin را دانلود کرده و آن را از فایل زیپ خارج نمایید

آموزش نصب:

ابتدا برنامه odin را اجرا کنید و فایل فریمور را از حالت زیپ خارج نمایید.سپس در قسمت AP فایل tar.md5 را قرار دهید.گوشی را خاموش کرده و با گرفتن همزمان کلید های “ولوم پایین + هوم + پاور” آن را به حالت دانلودینگ ببرید.
حالا نوبت آن رسیده که گوشی را با کابل به کامپیوتر متصل نمایید و پس از آبی شدن قسمت ID:COM در برنامه odin بر روی کلید Start کلیک کنید.از اینجا به بعد همه چیز را به دست کامپیوتر بسپارید و پس از نمایش کلمه pass گوشی را از کامپیوتر جدا کنید.
پس از راه اندازی دوباره گوشی که ممکن مدت زمان بیشتری طول بکشید، شما اندروید ۴٫۴٫۴ را بر روی گوشی Galaxy Note 4 خود مشاهده خواهید کرد.