بازی The Cubes یک بازی فکری و معمایی برای اندروید می باشد که دارای داستانی عجیب و هیجان انگیز است. در این بازی شما وارد یک جهان فانتزی و عجیب می شوید و ققط یک هدف دارید: فرار !

در ابتدا بازی شما در یک دنیای فانتزی و پیچیده قرار گرفته اید. با دیدن محیط اطراف خود بسیار سرگردان و بهت زده شده اید. نمی دانید کجا هستید و چگونه وارد این دنیای عجیب شده اید. اکنون زمان ان رسیده است که از محفظه ای که درون ان زندانی شده اید بیرون بیایید و راز این اتفاق را بفهمید. وظیفه اصلی شما در بازی بیرون آمدن از مکعب هایی است که درون آن ها زندانی شده اید و باید با حل  کردن معما ها و راز های بازی قفل مکعب ها را باز کنید و به جلو بروید.

محیط ها و اتاق های مختلفی در پیش رو دارید که با حل کردن و بازکردن قفل هر اتاق به اتاقی جدید وارد خواهید شد. اگر شما از دوستداران بازی های فکری و معمایی هستید پس حتما بازی The Cubes را بر روی گوشی خود نصب کنید. این بازی مغز شما را به چالش خواهد کشید!

بازی The Cubes توسط یک کمپانی چینی به نام 유캔스타 طراحی و منتشر شده است و دارای گرافیک و گیم پلی اعتیاد آوری می باشد. شما میتوانید در ادامه مطلب تصاویری از محیط بازی را مشاهده کنید.