همین چند وقت پیش بود که اسمارتفون Galaxy J1 به بازار گوشی های هوشمند آمد تا اولین برگ از سری J گوشی های سامسونگ، ورق بخورد. Galaxy J1 در گروه گوشی های هوشمند ارزان قیمت قرار می گیرد و نسبت به قیمت ارزش خرید بالایی دارد.با توجه به سوابق سامسونگ در پشتیبانی نرم افزاری گوشی های هوشمند، خیلی هم دور از انتظار نیست که آپدیت اندروید ۴٫۴٫۴ برای این گوشی ارزان قیمت نیز عرضه شود.شما کاربران همیشگی اندرویدکده می توانید رام رسمی اندروید ۴٫۴٫۴ را برای Galaxy J1 در ادامه مطلب همین پست دانلود کنید.


پیش نیاز:

در ابتدا از نصب بودن درایور گوشی مطمئن شوید.سپس برنامه odin را دانلود کرده و آن را از فایل زیپ خارج نمایید

آموزش نصب:

ابتدا برنامه odin را اجرا کنید و فایل فریمور را از حالت زیپ خارج نمایید.سپس در قسمت AP فایل tar.md5 را قرار دهید.گوشی را خاموش کرده و با گرفتن همزمان کلید های “ولوم پایین + هوم + پاور” آن را به حالت دانلودینگ ببرید.
حالا نوبت آن رسیده که گوشی را با کابل به کامپیوتر متصل نمایید و پس از آبی شدن قسمت ID:COM در برنامه odin بر روی کلید Start کلیک کنید.از اینجا به بعد همه چیز را به دست کامپیوتر بسپارید و پس از نمایش کلمه pass گوشی را از کامپیوتر جدا کنید.
پس از راه اندازی دوباره گوشی که ممکن مدت زمان بیشتری طول بکشید، شما اندروید ۵٫۰ را بر روی گوشی Galaxy S5 خود مشاهده خواهید کرد.