بازی فوق العاده زیبا و اکشن Dead Earth: Sci-fi FPS Shooter شاهکاری دیگر از استودیو بازی سازی ThunderBull می باشد که دارای گرافیک و گیم پلی باور نکردنی است. بازی Dead Earth: Sci-fi FPS Shooter را می توان به عنوان یکی از برترین بازی های شوتر معرفی نمود. این بازی  علاوه بر گرافیک و گیم پلی باور نکردنی دارای داستانی اعجاب انگیز نیز می باشد.

ربات های خائن
در اینده ای نه چندان دور انسان ها دیگر نمی توانند در جبهه های جنگ به مبارزه بپردازند. آن ها به یک سلاح و ارتش جدیدی برای جنگ نیاز داشتند. در این میان دانشمندی با مطرح کردن ایده ای جهان را دگرگون کرد. این دانشمند عقیده بر ساخت یک ارتش بزرگ از ربات های جنگی و ماشین آلات نظامی داشت. این عقیده ثبت شد و انسان ها شروع به ساخت یک ارتش از ربات ها نمودند تا اینده بشر را تضمین نماید اما این اتفاق نیفتاد و … .

شورش
بعد از سال های گذشت از ساخت ربات ها و فرستادن این ربات ها به خط مقدم، دیگر هیچ تلفات انسانی در خط مقدم وجود نداشت و قرن ها بود که انسان ها در جنگ ها کشته نمی شدند تا اینکه ربات های ما مورد حمله سایبری قرار گرفتند و در واقع هک شدن. اکنون ورق برگشته است و این بار ربات هایی که به دست خودمان ساخته بودیم دشمن ما شده اند و به ما حلمه کردند. آن ها هیچ موجودی را زنده نمی گذارند و حتی حیوانات و پرندگان را نابود می کنند.

جنگ
اکنون زمان آن رسیده است که در برابر این ربات ها مقاومت کنیم و آن ها را نابود سازیم. ارتش گروهی ویژه برای مبارزه با آن ها تدارک دید اما حتی این گروه ویژه هم نمی توانند در برابر این ربات ها مقاومت نمایند چرا که سلاح های آن ها بسیار ضعیف تر از سلاح های ربات ها می باشند. اما هرگز نباید تسلیم شوند چرا که کل دنیا امیدشان به گروه ویژه است.

فاجعه بزرگ
مردم شهر ها به پناهگاه های ویژه رفته اند و ترس و وحشت کل جهان را گرفته است. هواپیما های نظامی و ارتش آماده مبارزه با این ربات ها هستند. اما چه کسی پیروز میدان جنگ خواهد شد؟

ویژگی ها:

– گرافیک خیره کننده

– مبارزه با ارتش ربات ها و ماشین الات نظامی

– تجربه تیر اندازی سریع

– داستانی حماسی و هیجان انگیز

– شکست دشمن اصلی بازی و تبدیل شدن به یک قهرمان

– ۱۰ سلاح فوق العاده