Hero Strike:Zombie Killer برترین بازی سال ۲۰۱۵ در سبک شوتر با گرافیک کارتونی برای اندروید می باشد که در یک محیط کاملا سه بعدی توسط استودیو بازی سازی RAY3D طراحی و منتشر شده است. این بازی مهیج در پلی استور امتیاز ۴٫۱ از ۵ را کسب نموده است و توانسته در مدت زمان محدودی نظر بسیاری را به خود جلب کند.

بازی Hero Strike:Zombie Killer دارای تمام ویژگی های یک بازی شوتر می باشد که از همه لحاظ شما را به خود جذب خواهد کرد. بازی دارای انواع حالت شلیک کلاسیک، تصاویر گرافیکی و جذاب، حالت تیر اندازی مهیج و افکت های بازی بسیار جالب می باشد.

شما در بازی باید عکس العمل بالایی داشته باشید، به سرعت تیر اندازی نمایید و نگذارید که دشمن به شما نزدیک شود و آسیب برساند. هرگز نباید تسلیم شوید چرا که هدف شما بسیار مهم است پس با قدرت بازی کنید و دشمنان را یکی پس از دیگری نابود سازید.

بازی دارای سبکی دوشت داشتنی می باشد که برای تمام رده ها سنی جالب خواهد بود، محیطی هیجان انگیز که حس رقابت را در شما به وجود خواهد اورد.

ویژگی ها:

– سبکی جالب و جدید در بین بازی های شوتر به نام FPS

– رابط کاربری هوشمند: تیر اندازی اول شخص که با لممس صفحه نمایش کنترل می شود. گرافیک سه بعدی همراه با صداگذاری های حرف ای

– انواع حالت های نبرد: حالت زامبی، حالت ورزش، حالت نخبگان، حالت کمین، حالت جنگ با چاقو

–  سیستم سلاح پیشرفته: یک تفنگ تک تیرانداز، تفنگ دستی، تفنگ ساچمه ای، مسلسل نور، تپانچه و بسیاری دیگر که میتوانید آن ها را ارتقا دهید

– انواع محیط مختلف: شهر ساحلی، پارک، قلعه فانتزی، بیابان و بسیاری دگیر

– امکان بازی با دوستان خود