بازی Strategy&Tactics:Medieval Wars یک بازی مهیج داستانی و استراتژی برای اندروید می باشد که ساعاتی پیش توسط استودیو بازی سازی HeroCraft Ltd در پلی استور عرضه شد.

تاریخ اروپا در قرون وسطی غنی در جنگ های خونین و درگیری است. حمله نورمن، جنگ های صلیبی، جنگ صد ساله، رکونکیستا،  جنگهای صلیبی و شورش دهقانان بی پایان … و بسیاری دیگر. در این بازی شما می توانید از طریق یک گیم پلی استراتژیک همانند جنگ های قدیمی قاره اروپا به نبرد بپردازید و قلمرو خود را گسترش دهید.

این بازی سبکی جدید از استراتژی و تاکتیک می باشد که به شما تجربه ای جدید از جنگ های استراتژی را می دهد. در بازی Strategy&Tactics شما رهبری ارتش انگلستان و فرانسه و گروهی دیگر را برعهده دارید و باید در سه نبرد اصلی پیروز شوید. همچنین شما وظیه دارید با گسترش ارتش خود در جنگ های بزرگ و سرنوشت ساز نیز پیروز میدان باشید. نقشه سناریو به شما کمک می کند که در برابر روس ها مقاومت کنید و عرب ها را نابود سازید تا دیگر تهدیدی برای سرزمینتان وجود نداشته باشد.

پس از پیروزی در نبرد های موجود در بازی شما می تواند سبک چند نفره بازی را امتحان کنید. در این سبک شما می توانید با دوستان خود به رقابت بپردازید و قدرت خود را محک بزنید.

ویژگی ها:

– ۴ مبارزه تاریخی در ۲۵ ماموریت مهیج

– ۱۱ سناریوهای مستقل تاریخی

– چند نقشه حالت زد و خورد

– ۲۱ نوع ارتش

– حالت چند نفره

– ۱۳ ایالت مختلف