بازی ماجراجویی Babel Rising 3D ساخته استودیو بازی سازی AMA LTD با طیف گسترده ای از تغییرات عرضه شد. این بازی مهیج در را بطه با شهر تاریخی بابل و داستان های به وجود آمده در آن است. بابل شهر تاریخی با قدمت هزاران سال می باشد که در آن مردمانی متمدن زندگی می کردند. در این بازی شما به این شهر تاریخی می روید و با ماجراهای جالبی رو به رو خواهید شد.

وظیفه و هدف اصلی شما در این بازی جلوگیری از ساخت برج معروف بابل است. شما باید در برابر انسان های شیطانی بایستید و با قدرت الهی خود آن ها را نابود کرده و از ساخت این برج نفرین شده جلوگیری کنید.

شما به عنوان یک فرا انسان قدرت های های عجیبی مانند: گرد و غبار، رعد و برق خروشان، باران سنگ و بسیاری دیگر دارید که باید از آن ها در برابر دشمنان خود استفاده کنید. در بازی شخصیت های بسیاری وجود دارند که شما باید با استفاده از قدرت الهی خود در برابر آن ها مقاومت کنید از جمله این شخصیت ها می توان به کشیشک کفرگو و مرد کوزه بر سر اشاره کرد.

ویژگی ها:

– اضافه شدن سه بخش جالب به بازی:

۱-برده های بی رحم همراه با شلاق های دردناک

۲- کشیک قدرتمند با ویژگی های جسمی عجیب

۳- کارگر قدرتمند که به سرعت میتواند کار کند

دروازه ایشتار :

بعد از سه شکست در برابر دشمنان آن ها در اقدامی عجیب یک دروازه بزرگ به نام ایشتار ساختند که بسیار محکم و غیر قابل نفوذ است. اما برای ما چیزی غیرقابل نفوذ نیست چرا که همه چیز را از سر راه بر می داریم.

برج بزرگ نبو :

آن ها یک برج بزرگ از رهبر خود طراحی کرده اند که بسیار برای ما شرم آور است، پس باید به سرعت برای نابود سازی آن اقدام کنیم.

طراحی :
گرافیک بازی بسیار بالا می باشد و محیط بازی به صورت کاملا سه بعدی طراحی شده است.