نسخه جدید بازی زیبا و دوست داشتنی Mafia Vs Monsters محصول استودیو بازی سازی AppOn Innovate برای اندروید عرضه شد.

این بازی دوست داشتنی داستان یک تیم از مافیا های بازیگوش را بیان میکند که در جستجوی بت گمشده و گنج اسرار آمیز هستند اما در بین راه با  وقایع اسرار آمیزی رو به رو می شوند که بسیار جالب و هیجان انگیز است.

گروه مافیای داستان ما می داند که گروهی از هولاهای خشن از بت و گنج اسرار آمیز مواظبت می کنن اما این دلیلی نمی شود که آن ها از کار خود دست بکشند و گنج را پیدا نکنند. در این ماجراجویی خطرناک اسلحه مرگبار خود را بردارید و گروه مافیای بازی را در برابر هیولاها همراهی کنید. آیا شجاعت این ماجراجویی خطرناک را دارید؟

وظیفه شما فقط زنده ماندن نیست، بلکه شما باید تیم را رهبری کنید، مواظب همه چیز باشید و با دشمنان بجنگید. برای قوی تر کردن تیم امتیاز کسب کنید و از قسمت آیتم های موجود در بازی، تیم خود را قدرتمند کنید. این بازی تمام ویژگی های یک بازی دفاع از قلعه را دارا می باشد و حتی در بعضی قسمت ها بهتر عمل می کند. شما باید نیروهای خود را در برابر دشمنان قرار دهید تا به یک پیروزی بزرگ دست پیدا کنید. شخصیت های متفاوتی در بازی وجود دارند و چهره هر کدام به صورتی طراحی شده است که برای شما جالب و خنده دار است، این ویژگی باعث می شود شما از بازی خسته نشوید و در هر لحظه با یک شخصیت جدید آشنا می شوید که قرت منحصر به فردی دارد.

علاوه بر موارد گفته شده، شما می توانید با کسب سکه سلاح ها و لباس های جدیدی خریداری کنید و با قدرت بیشتری در برابر هیولا های بایستید. این بازی زیبا دارای گرافیکی کارتونی و گیم پلی روانی می باشد و دانلود آن را به تمام دوست داران بازی های دفاع از قلعه و اکشن پیشنهاد میکنیم.