Monument Valley یک بازی فوق العاده زیبا و جذاب می باشد که برای اندروید منتشر شده است و اکنون دو نسخه معمولی و پول بی نهایت آن را که هیچگونه نیازی به فایل دیتا ندارند را در اختیار شما قرار داده ایم و می توانید به راحتی آنها را نصب و از بازی لذت ببرید. در این بازی معماری و هندسه به کار رفته فوق العاده است و بدون شک یکی از جذاب ترین بازی های فانتزی می باشد. در این بازی شما در نقش شاهزاده خانم باید تمامی تلاش خود را به کار ببرید تا با کشف مسیرهای مخفی، حل پازل های مختلف و هدایت نورها مسیر خود را در بازی پیش ببرید. بازی دارای بیش از ۸ فصل مختلف می باشد که می تواند تا ساعت ها شما را سرگرم خود کند. همچنین این بازی مورد تمجید و تحسین بسیاری از سایت های بزرگ دنیا قرار گرفته است که برخی از آنها به شرح زیر می باشد:

یکی از بهترین ساعت ها را با این بازی سپری می کنید! Kotaku

طراحی درخشان! با من باش همانند یک رویا! من نمی خواهم تو را فراموش کنم! Polygon

هر یک از صحنه های این بازی یک اثر هنری واقعی است. Huffington Post

یکی از زرق برق دار ترین بازی های لمسی اندروید Touch Arcade

زیباترین بازی که تاکنون بازی کرده ام! Tim Schafer

گیم پلی بازی بدین شکل است که باید سازه های بسیار متنوع را دستکاری کنید تا بتوانید یک شاهزاده خانم کم حرف را به سرزمین زیبای خود برسانید. برای این که بتوانید مسیر را برای او هموار کنید، باید از هوش، قوه استدلال و مهارت معماری خود بهره ببرید. بازی دره یادبود یک بازی سورئال است که در آن به کاوش در هنر معماری شگفت انگیز و هندسه محض مشغول می شوید. چالش ها و معما های مسیر را یکی پس از دیگری حل کنید و پرنسس ساکت بازی را به سمت دره اسرار آمیز هدایت کنید. باید راه های مخفی را کشف کرده، توهمات بصری موجود در ساختمان ها را آشکار کرده و از پس چالش های جهان جادویی بازی بر بیایید. رویای شیرین پرنسس ایدا را به تحقق برسانید و ساعت ها سرگرم شوید.

پیشنهاد می کنیم به هیچ وجه این بازی را از دست ندهید. برای دانلود و تصاویر بیشتر از محیط بازی به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

نقد و بررسی بازی توسط اندرویدکده