بازی Rail Rush عنوانی در سبک آرکید میباشد که به تازگی توسط استودیو Miniclip ساخته و پرداخته شده و به صورت کاملا رایگان در فروشگاه گوگل پلی عرضه گردیده است. هم چنین بازی پیشرو تاکنون با مجموع آرا حدود ۷۷۲ هزار نفر امتیاز بالا ۴٫۲ از ۵٫۰ و بیش از ۱۰۰ میلیون بار دانلود را تجربه نموده است که نشان دهنده محبوبیت بالا بازی در میان کاربران اندرویدی میباشد.

در بازی Rail Rush به عنوان فردی عاشق سنگ های قیمتی قرار خواهید گرفت و باید با سفر در معدن های پرپیچ و خم و با موانع بسیار سنگ های قیمتی را جمع آوری نمایید. سفر شما به وسیله واگنی نه چندان سالم پیش خواهد رفت و هم چنین ریل های موجود در بازی پر از موانع و دشمنان مختلف میباشد و شما نیز باید با جاخالی دادن و عبور از آنها واگن خود را سالم نگه دارید. با جمع آوری آیتم ها و تخم مرغ های باستانی در طول مسیر کاراکتر خود را تجهیز نموده و به میل خود او را شخصی سازی نمایید.

۱۰ محیط منحصربفرد و بسیار زیبا در بازی Rail Rush وجود دارد که هر یک از آنان دارای دشمنان و موانع منحصربفردی میباشند. ریل های موجود در معدن ها به راه های مختلفی میرسند و شما نیز میتوانید با سفر به هر یک از آنها تمامی آیتم های موجود در معدن را کشف نمایید. هم چنین با بدست آوردن قدرت های ویژه میتوانید ماموریت های سخت بازی را تکمیل نموده و به بهترین کاشف سنگ های قیمتی تبدیل شوید.

دانلود بازی ریل راش Rail Rush v1.9.22 اندروید + تریلر