در جمعه بازیار سعی داریم تا گلچینی از بازی های هفته با توجه به امتیاز و نظر کاربران سایت جمع آوری کنیم و جمعه هرهفته در سایت منتشر کنیم. تا دوستانی که به علت مشغله در طول هفته موفق به نصب و اجرای بازی ها نشده اند تجربه لذت استفاده از بازی های جذاب و محبوب را از دست ندهند.

امیدواریم با حمایت کاربران جمعه بازیار به یکی از پر مخاطب ترین بخش های سایت تبدیل شود. برای مشاهده محبوب ترین بازی های هفته در ادامه مطلب با ما همراه باشید!

Stickman Downhill

جمعه بازیار : داستان اتاق ها

آیا شما هم از طرفداران سری بازی های Stickman هستید؟ دوچرخه سواری در سراشیبی استیکمن یکی از زیباترین و بهترین بازی های این سری می باشد که با داشتن مراحل متعدد، آیتم ها، دوچرخه و چالش های مختلف شما را تا ساعت ها سرگرم خواهد کرد. در ۷۰ مرحله مختلف و چالش برانگیز از میان کوه ها، قله ها، جنگل ها و سواحل خطرناک عبور کنید و مهارت خود در دوچرخه سواری را محک بزنید.

قیمت: رایگان

دانلود: اندروید کده

حجم: ۳۱ مگابایت

Fruit Ninja

جمعه بازیار : داستان اتاق ها

بدون شک برش میوه ها در اندروید لذت خاصی دارد، به گونه ای که نام این بازی برای اکثر کاربران اندروید آشنا است! در این بازی شما باید در نقش یک نینجا میوه هایی را که بر روی صفحه پرتاب می شوند را قطعه قطعه کرده و امتیاز بیشتری کسب کنید، اما بسیار مراقب باشید، زیرا در این میان بمب هایی نیز وجود دارند که باعث از دست رفتن امتیاز شما می شوند.

قیمت: رایگان

دانلود: اندروید کده

حجم: ۴۵ مگابایت

Trial Xtreme 3

جمعه بازیار : داستان اتاق ها

می توان گفت این بازی یکی از بهترین و گرافیکی ترین بازی های موتور سواری اندروید می باشد که هر ماه نسخه جدیدی از آن با مراحل بیشتر منتشر می شود. در این بازی شما باید در نقش یک موتور سوار حرفه ای در زمان اندکی از روی موانع و مسیرهای دشوار عبور کرده و به خط پایان برسید. در طول مسیر ستاره هایی در بالاترین قسمت قرار داده شده اند که با گرفتن آنها می توانید امتیاز خود را افزایش دهید.

قیمت: رایگان

دانلود: اندروید کده

حجم: ۷۸ مگابایت

Brandnew Boy

جمعه بازیار : داستان اتاق ها

راکی نمی داند چه کسی است و از کجا آمده است! اما هدف او مشخص است، اگر می خواهد بفهمد چه کسی است و چگونه به اینجا آمده او باید به مبارزه ادامه دهد! در مکانی عجیب و غریب و ناآشنا اسیر شده اید و خطرات متعددی شما را تهدید می کنند! آیا می توانید با استفاده از مهارت های رزمی خود از این مکان جان سالم در ببرید؟

قیمت: ۳٫۹۹ دلار

دانلود: اندروید کده

حجم: ۳۳۵ مگابایت

The Room Two

جمعه بازیار : داستان اتاق ها

بدون شک کسب امتیاز ۴٫۹ در گوگل پلی اتفاقی نیست! دانشمندی که به دنبال ترجمه نامه های رمز گذاری شده بوده است اکنون وارد جهانی مرموز و پیچیده شده است. محیط بازی بسیار پیچیده و تاریک می باشد که بدون شک شما را شگفت زده خواهد کرد. آیا می توانید معماها را حل کنید و بازی را به اتمام برسانید؟ بعید است اما می توانید شانس خود را امتحان کنید!

قیمت: ۲٫۹۹ مگابایت

دانلود: اندروید کده

حجم: ۲۷۹ مگابایت