در جمعه بازیار سعی داریم تا گلچینی از بازی های هفته با توجه به امتیاز و نظر کاربران سایت جمع آوری کنیم و جمعه هرهفته در سایت منتشر کنیم. تا دوستانی که به علت مشغله در طول هفته موفق به نصب و اجرای بازی ها نشده اند تجربه لذت استفاده از بازی های جذاب و محبوب را از دست ندهند. امیدواریم با حمایت کاربران جمعه بازیار به یکی از پر مخاطب ترین بخش های سایت تبدیل شود.

برای مشاهده محبوب ترین بازی های هفته در ادامه مطلب با ما همراه باشید!

The Great Martian War

جمعه بازیار: خطوط بی پایان

بازی های دونده بی پایان طرفداران بسیاری را حذب خود کرده اند و روز به روز بر تعداد آنها افزوده می شود. در این بازی شما در نقش تنها فرد زنده مانده باید با موجودات بیگانه فضایی مبارزه کنید و سیاره زمین را نجات دهید. در طول بازی از میان مکان های مختلفی همچون: معادن زیر زمینی و جنگل های سوخته عبور خواهید کرد. فلزات موجود در مسیر خود را جمع آوری کنید و آیتم های بیشتری برای زنده ماندن بخرید!

قیمت: رایگان

دانلود: اندروید کده

حجم: ۳۷ مگابایت

I Am Vegend – Zombiegeddon

جمعه بازیار: خطوط بی پایان آیا گیاهان مدافعان خوبی هستند؟ پرندگان، زامبی ها و حتی خوک ها دست به دست هم داده اند و قصد نابودی گیاهان را دارند. هدف آن ها سرقت دانه های هریک از گیاهان است. زمان آن فرا رسیده در مقابل آنها از خود دفاع کنید و درس خوبی به این موجودات مزاحم بدهید.

قیمت: رایگان

دانلود: اندروید کده

حجم: ۳۷ مگابایت

Rocket ROBO

جمعه بازیار: خطوط بی پایان
تاریکی همه جا را فرا گرفته است، دیگر ستاره ای در آسمان وجود ندارد! چه بلایی سر ستاره ها آمده است؟ شما در نقش ربات کوچک معروف به ربات موشکی می باشید که وظیفه او سفر به نقاط مختلف فضا و جمع آوری ستاره ها می باشد. به مکان های مختلف سفر کنید و تا می توانید ستاره های بیشتری جمع آوری نمایید. با گذشت مراحل موانعی از قبیل: بمب، جعبه و … سر راه شما قرار می گیرند. گیم پلی بازی بسیار جذاب می باشد به گونه ای که از بازی کردن لذت خواهید برد!

قیمت: ۰٫۹۹ دلار

دانلود: اندروید کده

حجم: ۷۸ مگابایت

Rabbids Big Bang
 

جمعه بازیار: خطوط بی پایان

خرگوش بازیگوش و دوست داشتنی در فضا گم شده است. او مسیر کهکشان راه شیری را فراموش کرده است! حال شما باید کنترل خرگوش را بر عهده بگیرید و او را هدایت کنید. با استفاده از جت پک می توانید مسیر خود را طی کنید اما دقت کنید که سوخت محدودی در اختیار دارید، و نمی توانید برای مدت زیادی حرکت کنید! با گذشت مراحل وارد کهکشان های مختلفی خواهید شد که هر کدام چالش های خاص خود را دارند!

قیمت: ۰٫۹۹ دلار

دانلود: اندروید کده

حجم: ۴۷ مگابایت

Hard Path
 
جمعه بازیار: خطوط بی پایان

مسیر سخت را انتخاب کنید و مهارت های خود را به چالش بکشید. با ترسیم خطوط مختلف باید سعی کنید تا به نقطه پایانی برسید و وارد مرحله بعدی شوید. در طول بازی موانع متحرک مختلفی بر سر راه شما قرار خواهند گرفت، باید سعی کنید تا با آنها برخورد نکنید. بازی دارای بیش از ۱۳۰ مرحله جذاب و نفس گیر می باشد.

قیمت: رایگان

دانلود: اندروید کده

حجم: ۴۵ مگابایت