بازی Deemo عنوانی جذاب در سبک موزیک میباشد که به تازگی توسط استودیو مشهور و محبوب Rayark ساخته و پرداخته شده و به صورت کاملا رایگان در فروشگاه گوگل پلی عرضه گردیده است. هم چنین بازی پیشرو تاکنون با مجموع آرا حدود ۴۴۷ هزار نفر امتیاز فوق العاده بالا ۴٫۷ از ۵٫۰ و بیش از ۱۰ میلیون بار دانلود را تجربه نموده است که نشان دهنده محبوبیت این بازی در میان کاربران اندروریدی میباشد.

داستان

Deemo نام شخصیتی تنها است که در قلعه ای بزرگ روزگار خود را سپری میکند. در یکی از همین روز ها دختر بچه ای از آسمان وارد قلعه او میشود. دمو که نسبت به دختر بچه احساس مسئولیت میکند در تلاش برای برگرداندن او به سرزمینش میباشد. برای این کار نیز باید او را بر روی درختی جادویی گذاشته و با نواختن موسیقی های مختلف و رشد درخت او را به سمت آسمان راهنمایی کنید. اما دمو تا به حال کسی را همراهی نکرده است آیا او کار درست را انجام میدهد؟ و یا اگر خاطرات از دست رفته دختر بچه به او برگردانه شود میتواند با حقیقت رو به رو شود؟ پاسخ تمامی سوالات را در داستان پیچیده و بسیار زیبا بازی کشف کنید.

بازی فوق توسط سازندگان عنوان تحسین شده و محبوب Cytus ساخته شده است و یکی از برترین عناوین سبک موسیقی در سیستم عامل اندروید میباشد که دارای داستانی زیبا و پیچیده خواهد بود و اگر جزو طرفداران این سبک هستید به هیچ وجه این بازی را از دست ندهید.

دانلود بازی فوق العاده زیبا Deemo v3.0.5 اندروید+ تریلر