امروزه با تلفن های همراه کار های زیادی می شود انجام داد. به عنوان مثال ارتباط با دیگران گوش دادن به میوزیک و دیدن فیلم و گشت و گذار در اینترنت و بازی کردن و امکانات پزشکی و غیره.
و اما امروز ما ورژن آخر سیمای همراه را برای دانلود در سایت قرار دادیم تا گوشیه خود را به یک تلویزیون همراه و یک دستگاه گیرنده ی دیجیتال همه فن حریف تبدیل کنید!!!
با استفاده از این برنامه میتوانید حدود ۶۰ شبکه را از قبیل :سراسری، برون مرزی , دیجیتال و استانی به سادگی دسترسی داشته باشید و حتا میتوانید که به ۲۰ شبکه ی رادیو ای هم دست رسی داشته باشید.
از تغییرات این نسخه نسبت به ورژن های قبلی میتوان به تغییر لوگو و آیکون ها و رفع مشکل پخش کانالهای پخش آنلاین حرم امام علی علیه السلام و حضرت ابوالفضل علیه السلام و بهتر کردن سیستم بروزرسانی و رفع مشکلات جزعی و بیشتر شدن لیست زمانبندی پخش برنامه ها مخصوص ۱۴ شبکه تلویزیونی سراسری و استانی هم چنین امکان بروز رسانی آن ها از طریق وایفای یا اینترنت مبایل.

راهنمای استفاده:
این توضیحات برای کسانی است که با پخش آنلاین مشکل دارند.
ابتدا وارد نرم افزار شده و گزینه ی تلویزین را انتخاب نمایید.
کانال مورد نظر خود را انتخاب نمایید به عنوان مثل شبکه ی یک
گزینه ی پخش آنلاین را انتخاب نموه از این جا به بعد را دقت کنید حتما بر روی کیفیت ثابت کلیک فرمایید (برای عدم مشکل قعطی سرعت اینترنت شما باید حداقل ۱۲۰ کیلوبایت باشد)
حتما نرم افزار mx player  دانلود کنید

اگر هم مشکی بود ما در خدمتیم