Google Play Games نرم افزار گوگل پلی گیمز برای گوشی و تبلت های اندرویدی می باشد. بازی های گوگل پلی پروژه ی جدید گوگل است. شما با این نرم افزار کاربردی می توانید آخرین اخبار دنیای بازی های اندروید را مشاهده نمایید و با بازی های جدید آشنا شوید. مهم ترین ویژگی این نرم افزار فراهم کردن امکان بازی کردن چند نفره می باشد که شما می توانید با دوستان خود در سراسر دنیا آنلاین بازی کنید که از بازی های زیادی پشتیبانی می کند. شما همچنین می توانید با رکورد زدن در بازی ها مدال ها و Achivement ها را دریافت کنید. از دیگر ویژگی های بازی داشتن جدول جهانی رکورد های بازی ها می باشد. این برنامه یکی از برنامه های لازم برای گوشی های اندرویدی می باشد و توصیه می کنیم حتما آخرین نسخه آن را دانلود و نصب نمایید!

توجه: تمامی نسخه های قرار داده شده به صورت nodpi بوده و نیازی به دانستن dpi گوشی و یا تبلت نیست و برای استفاده از نرم افزار کافی است که نسخه سازگار با پردازنده و اندروید گوشی را دانلود کنید.

دانلود Google Play Games 2023.08.46243 برنامه گوگل پلی گیمز اندروید

Google Play Games توسط توسعه دهنده مشهور Google Inc برای کاربران اندرویدی عرضه گردیده و تا این لحظه موفق به کسب امیتاز ۴٫۱ از ۵ در گوگل پلی شده و بیش از ۱ میلیارد بار به صورت رسمی دانلود شده است.