نرم افزار چت جی پی تی شما را به یک ماشین مجازی هوشمند متصل می سازد که بتوانید به پاسخ بسیاری از سوالات خود برسید. این نرم افزار کمک میکند تا به راحتی با هوش مصنوعی تعامل داشته باشید و از آن برای دسترسی به اطلاعات بیشتر در مورد موضوعات مختلف استفاده کنید. اینکه دانشجو باشید یا محقق یا یک فرد عادی فرقی ندارد، با نصب جدیدترین نسخه برنامه Chat GP میتوانید به سوالات خود در زمینه های ورزشی، علمی، هنری ، زندگینامه، ایده یابی و حتی موضوعات روز دنیا پاسخ دهید.

هوش مصنوعی کامپیوتر که این روزها سروصدای زیادی راه انداخته به سادگی و مانند یک دوست یا انسان معمولی میتواند به شما در جنبه های مختلف کمک کند. از او سوال بپرسید تا پاسخ کامل و دقیق دریافت کنید. مثلا در مورد تقویم محتوایی پیج خود از آن سوال کنید تا یک سری ایده های جالب برای استوریهای روزانه اینستاگرام تان دریافت کنید. یا در مورد آب و هوای منطقه تحقیق کنید تا به موارد جدید و پاسخ جامع هوش مصنوعی برسید.

حتی در موارد سرگرمی و اوقات فراغت و طنز نیز هوش مصنوعی کاربرد دارد. تمامی پاسخ های دریافت شده در قسمت سوابق نگهداری می شود تا هربار نیازتان شد آنها را مرور کنید. همچنین داشتن حالت شب برای استفاده در نور کم و نیز رابط کاربری عالی و سرعت خوب برنامه از ویژگی های خوب این برنامه محسوب می شود که میتوانید جدیدترین نسخه Chat GP را از طریق لینک دانلود همین صفحه دریافت نمایید.