بلبل جان (Bolbol jan) را میتواند از بهترین برنامه ها در حوزه فیلم و سریال دانست. یکی از راه های پرکردن اوقات فراغت تماشای فیلم و سریال و انیمیشن است که میتوان ساعتها مشغول تماشای فیلم های موردعلاقه خود شد. برای دسترسی به جدیدترین و محبوبترین فیلم های روز نیاز به اپلیکیشن های فیلم و سریال مانند فیلیمو و نماوا خواهید داشت. اپلیکیشن بلبل جان که به تازگی منتشر شده نیز توانسته مورد استقبال خوب کاربران قرار گیرد.

با نصب نسخه جدید برنامه بلبل جان میتوانید به لیست کاملی از هزاران فیلم و سریال و انیمیشن های جدید و قدیمی دسترسی داشته باشید و بر حسب سلیقه خود موارد مختلف را پیدا کنید. از منوی جستجو میتوانید نام و یا جزییات فیلم مدنظرتان را وارد کنید تا آنرا بیابید. یا اینکه از دسته بندی مختلف و کامل برنامه کمک بگیرید. این دسته بندی ها شامل کودکانه، بزرگسال، فیلم و سریال، جدیدترین های ترکیه ای و هندی و انیمیشن و کارتون و غیره تقسیم بندی شده اند.

همچنین سیستم امتیاز دهی برنامه کمک میکند تا از میزان محبوبیت هر فیلم مطلع شوید و نظر دیگران را راجع به آن فیلم بخوانید. یا پس از دیدن فیلم، نظرخودتان را اعلام کنید. رده بندی سنی هر فیلم مشخص میکند که مناسب چه رده سنی می باشد. همچنین رابط کاربرپسند و ساده آن باعث می شود بدون اذیت شدن چشمها تا ساعتها پای فیلم و سریال موردنظر خود بنشینید. از کنترل های لمسی برای تنظیم صدا و نور و قفل صفحه استفاده کنید. زیرنویس کامل همه ی فیلم های خارجی و دوبله نشده را حین پخش فیلم مشاهده کنید. این ویژگی های جالب همگی در جدیدترین نسخه بلبل جان وجود دارند که میتوانید آخرین آپدیت آنرا از همین صفحه دریافت کنید.