یوتیوب – YouTube نام یکی از محبوبترین سرویس های اشتراک گذاری ویدئو است که روی میلیون ها اسمارت فون اندرویدی نصب و اجرا شده است. در این برنامه کاربران بسیاری از سراسر جهان مشغول تماشای محتوای ویدیویی در زمینه های مختلف هستند. در یوتیوب می توان محتواهای گوناگون در مورد موضوعات دلخواه مانند ورزشی، سرگرمی و طنز و آشپزی و طبیعت و مد وفشن و سایر را مشاهده کرد.

در YouTube میتوانید وارد کانال های مختلف شده و برحسب سلیقه خود محتواهای ساخته شده در دسته بندی های خاص را دنبال کنید و آنها را برای سایر دوستان خود به اشتراک بگذارید یا اینکه آنها را لایک کرده و کامنت بگذارید.

این برنامه به عنوان یکی از روش های عالی برای کسب درآمد نیز شناخته می شود، چنانچه شما تولید کننده ی محتوای ویدئویی باشید به سادگی میتوانید با تهیه و آپلود کلیپ های مختلف در زمینه ای که در آن تخصص دارید به درآمد دلاری برسید. به افرادی که به صورت حرفه ای در این زمینه فعالیت می کنند، یوتیوبر گفته می شود و هر کس میتواند به این محتوای آپلود شده به صورت رایگان دسترسی داشته باشد. با افزایش میزان بازدید و دیده شدن تبلیغات داخل برنامه بر میزان درآمد شما افزوده خواهد شد.

برای داشتن جدیدترین نسخه یوتیوب و مشاهده و اشتراک گذاری میلیون ها کلیپ در زمینه ی اخبار و مد و بازی و غیره میتوانید روی لینک دانلود در پایین صفحه کلیک کرده و به یکی از میلیونها کاربر این برنامه پرطرفدار بپیوندید.