League of Legends نام یکی از جدیدترین بازی های منتشر شده از سوی استودیوی بازی سازی GolbangGames است که میتواند نظر علاقه مندان و دوستداران های بازی های سبک آرکید را به خود جلب کند. در این بازی منحصر به فرد قرار است به صورت پیوسته تیراندازی کرده و به سوژه ها و اهداف مختلف شلیک کنید.  طرح بازی به صورت کلی دارای خشونت خاص و ضرب و شتم بالا نمی باشد بلکه طراحی اتفاقات به نحوی باعث خنده دارشدن روند بازی شده و تا ساعت ها بازیکن را سرگرم مراحل جذاب خود می کند.

همچنین استفاده از رنگ های جذاب و خیره کننده در طراحی مکان های نبرد از دیگر دلایل جذابیت این بازی رقابتی می باشد. در این بازی اندرویدی قرار است برای بازگرداندن آرامش به شرح بحران‌زده تلاش کرده و در نقش یک قهرمان فوق العاده ظاهر شوید. از آنجا که روزی، یک گانگستر به شهر نفوذ کرد و قسمت های مهم را از آن را دزدید. اکنن هدف شما بازگرداندن قسمت های دزدیده شده به شهر می باشد. پس مراحل را با دقت تکمیل کرده و با کسب پیروزی در هر مرحله به سطوح بعدی راه پیدا کنید. 

دانلود League of Legends 5.0.0.7650 – بازی لیگ قهرمانان افسانه ای اندروید

مشخصات هر قهرمان را از منوی موجود در بازی دیده و طبق شرایط هر یک از آنها و میزان مهارت قهرمانی انتخاب هایتان را انجام دهید تا علیه نیروهای دشمن با آمادگی بیشتری ظاهر شوید. مسلما استفاده از رنگ های شاد و طراحی محیط های خیره کننده با استفاده از تصاویر با کیفیت از دیگر دلایل این بازی نسبت به سایر سبک و رقابتی می باشد که می توانید جدیدترین نسخه از وب سایت اندرویدکده دریافت نمایید