در بازی نقش آفرینی Knighthood شما یک شوالیه خشمگین هستید که برای جنگ و تسخیر متولد شده اید. پس در تلاش برای تبدیل شدن به ترسناک ترین و مشهورترین شوالیه ی خشمگین باشید و در یک دنیای فانتزی زنده و پر از هیولاهای مرموز و دشمنان قدرتمند نبرد کنید.

شوالیه های خشمگین به همراه قهرمانانی از جنس مردم ، زمانی از جهان دفاع کردند. اکنون ، توسط قدرت تاریکی لرد کارنون کنترل می شوند. به عنوان یک شوالیه خشمگین جدید ، دنیای RPG فانتزی غنی را کشف کنید ، با هیولاهای حماسی نبرد کنید ، با دشمنان و شوالیه های خشمگین فاسد مبارزه کنید تا افسانه خود را در میان رده  بندی شوالیه های خشم ایجاد کنید. بازی را راه اندازی کنید ، Knight خود را بسازید و به ماجراجویی جدید RPG پرمخاطب بپیوندید و وارد دنیای حماسی فانتزی شوید!

سر ادوارد دراکسون افسانه ای را در اولین آزمایش های RPG خود دنبال کنید و با او بجنگید تا ارزش خود را به Order of Rage ثابت کنید. دستکش خود ، یادگار و نماد قدرتمند سفارش خشم ، را بدست آورید و ماجراجویی حماسی RPG خود را در آستلان ، در لبه دنیای فانتزی رنگارنگ آغاز کنید. بازی شهرت و ثروت را با جمع آوری موارد افسانه ای برای سفارشی سازی و تقویت شوالیه خشم خود انجام دهید.

دانلود Knighthood 1.17.3 – بازی اکشن انجمن شوالیه ای اندروید

در این بازی آنلاین RPG کاملاً جدید ، قهرمانان باستان را برای بهبود قدرت نبرد خود جذب و ارتقا دهید. از Rage خود بخواهید تا در طول یک مبارزه توانایی های منحصر به فرد Heroes خود را از بین ببرد. در این بازی جدید ، در حالی که به دنیای تخیل و رمز و راز فرو می روید ، اجنه ، جانوران و موجودات ارواح خود را با شوالیه و نبرد بالا ببرید. در این بازی جنگی ژست محور ، بهترین تاکتیک های RPG را برای پیروزی در نبردها و تبدیل شدن به یک افسانه انتخاب کنید. گنجینه ای نادر را در شکارها و بازی ها به دست آورید تا تجهیزات خود را بهبود بخشید و بازی خود را بالا ببرید.
قهرمانان باستان را جمع کنید تا در کنار شما بجنگند و در زمان نیاز توانایی های حماسی آنها را احضار کنید. استراتژی RPG خود را انتخاب کنید. سلاح ها و قهرمانان خود را متناسب با اهداف خود انتخاب کنید و در جنگ پیروز شوید! مهارت های رزمی RPG خود را مسلط شوید: یک زنجیره کامل از حملات را ایجاد کنید که بین قدرت سلاح ، دستکش و قهرمان تغییر می کند. شوالیه های دیگر خود را شکست دهید و قهرمان میدان PvP شوید.