Mystery Of Camp Enigma‏ نام یک بازی سرگرم کننده و فوق‌العاده جذاب که توسط استودیو بازی سازی M9 Games طراحی و تولید شده است که در دسته ماجراجویی و هیجان انگیز تقسیم بندی می شود که با دانلود آن وارد یک دنیای مرموز و اسرار آمیز خواهید شد دنیایی که در آن معما های پیچیده و چالش برانگیز وجود دارند که باید بتوانید با پیدا کردن آیتم های مختلف، بازی را ادامه دهید.

این جزیره ناشناخته در گذشته یک پایگاه نظامی بوده که درآنجا اتفاق های بسیاری افتاده است و به تمامی اطلاعات این پایگاه نظامی به صورت کاملا محرمانه بوده است و فقط تعداد محدودی از افراد با خبر بودند که چه رویدادهای پیش آمده و در این پایگاه نظامی چه کارهای انجام شده است که تمامی آن افراد ناپدید شده و هیچ اثری از آن.ها دیگر وجود ندارد.

دانلود Mystery Of Camp Enigma Full 1.0.1 – بازی اسرار کمپ انیگما اندروید

برای آشکار شدن از رازهای این پایگاه لازم است که یک کارآگاه به این جزیره فرستاده شود تا بتواند حقایق را کشف کند. شما در نقش این کارآگاه هستید که باید به بررسی‌های لازم بپردازید و مدارک و شواهدی را به دست آورید و با کنار هم قرار دادن تمامی اسناد حاصل از این پایگاه نظامی متوجه شوید که چه اتفاقاتی در گذشته افتاده است تا هرچه سریع‌تر راز های پنهان شده در این جزیره را کشف کنید و افرادی را که ناپدید شده اند ، پیدا کنید. اگر به بازی های کارآگاهی و هیجان انگیز علاقه مند هستید می توانید گیم را از وب سایت اندروید کده دانلود کرده وارد دنیای معماها شوید‌.